Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van itt olyan kávéfogyasztó...

Van itt olyan kávéfogyasztó aki extrém mennyiségű kávét meg iszik egy nap? Ilyen 6-7 vagy esetleg több kávét!? Aki ilyen sokat megiszik érzi, hogy éberebb lesz tőle? Tejjel, cukorral vagy feketén isszátok azt a sokat?

Figyelt kérdés
Én napi 2 iszok ,de van olyan ismerősöm aki napi 8-10-et is megiszik.

2023. máj. 24. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Nálam időszakosan, de előfordul a napi 6-7 kávé is, ha pl. olyan melóm van...

Feketén, ízesítve, mindegy, csak üssön és üt is ... :)

2023. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Rising Phoenix ***** válasza:
54%
Simán megiszok ennyit naponta, immunis vagyok már. Nagyjából az íze kedvéért fogyasztom és bármikor el tudok aludni közvetlen kávézás után is.
2023. máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám ennyit iszik, már annyira hozzá szokott a szervezete, hogy nem befolyásolja a koffein. Nem érzi magát éberebbnek, el tud aludni, stb. Ő is az íze miatt issza.
2023. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja még annyi, hogy Ő tejjel issza, megcsinál egy bögrével és azt kortyolgatja akár órákon keresztül. Viszont amint elfogy csinál újat, reggeltől estig, így jön ki a napi 6-8 kávé is akár. (3-as voltam)
2023. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Hasonló a helyzet nálam is, mint a 2-es hozzászólónàl, simán elalszok én is kávé után. Teljesen hozzá van szokva a szervezetem. Tulajdonképpen csak megszokásból iszom meg azért, hogy emeljen az alapból alacsony vérnyomásomon.
2023. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mióta nem iszok kávét sokkal frissebb vagyok.


1,5 hétig rossz volt, de nemcsak hogy pénzt spórolok, de még frissebb is vagyok. ;)


Üdv: egy volt kávéfüggő (napi 6 csésze annó)

2023. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

6-os,

ezt télen én is kipróbáltam, 4 hónapig nem kávéztam (nagy kávés vagyok).

Maradjunk annyiban, hogy nőtt valamennyit ezalatt az általános energiaszintem, de a kávé adta frissesség és fókusz nekem irtóra hiányzott... vissza is álltam.

2023. máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
#7 Teljesen megértem! :)
2023. máj. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt, mikor ennyit ittam, nem éreztem magam éberebbnek, de alapból sem hat rám a koffein. Sőt, néha álmosít..
ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!