Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mindenbe belekötő parancsolgat...

Mindenbe belekötő parancsolgatós embert ,hogyan lehet elkerülni vagy '"lelőni,,? Ha egy házban lakok vele. Elköltözés nem opció.

Figyelt kérdés

Apámról van szó ő a mindenkinél mindent jobban tudó okoskodó, parancsolgatós. Mindig mérges sajnos. Ő is mondja magáról hogy ilyen haragos természetű, de már nagyon idegesítő mindig veréssel is fenyeget( néha csipp csupp ügyek miatt le is keveri a pofont, van hogy a fejemet ütötte az öklével. Kicsit bolond sajnos. Igazából engem a suliban is fejen ütöttek néha a tanárok pedig nem voltam rossz.

Mindig bántás ért. Nem hagytak soha érvényesülni. Ha meg érvényesülök mindig ""lelőnek,,! Egyik normális barátom azt mondja ez azért van mert tudják hogy nem érhetnek fel a szintemre azért bántanak.(:

Általánosban is állandóan csúfoltak, vertek, mégis túléltem és nem lettem nyomi hanem egy csinos nő vagyok, önbizalmamat se vették el a kis köcsögök hiába tettek érte sokat. Erős vagyok ez azt jelenti?



2023. máj. 27. 06:59
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Ne maradj csendben, és tegyél feljelentést, ha megüt.
2023. máj. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez elképzelhetetlen szituáció!

Na nem az a része, hogy valakinek van egy szar apja, hanem az, hogy felnőttként valaki ezek után nem költözik el, hanem otthon héderel és idegenektől vár valami megoldást.

Mi a fenét lehetne mondani neked?

Az apád nem fog változni és erősen az az érzésem, hogy veled is vannak mentális problémák.

2023. máj. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs papírom róla, nem vagyok értelmi sérült. Csak idegileg kivagyok.
2023. máj. 27. 07:09
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs annyi pénzem hogy el tudjak költözni.
2023. máj. 27. 07:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Tanulsz? Dolgozol?

Mi a képesítésed? Anyád hol van és mit szól ehhez?

Egyébként vannak szállást is adó munkahelyek.

2023. máj. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Kamu
2023. máj. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is kamu.
2023. máj. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most végeztem a sulival. Most keresek álást.
2023. máj. 27. 09:21
 9/10 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok.
2023. máj. 27. 10:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy 18 évest hogy üthet meg az apja? És mik a kifogásai? Erről nem tudtunk meg semmit.
2023. máj. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!