Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Érdeklődöm, hogy más is...

Érdeklődöm, hogy más is szokta ennyire benézni az ellenkező nem viselkedését?

Figyelt kérdés
Valamilyen oknál fogva nem tudok különbséget tenni a puszta udvariasság és a közeledés között, ezért sok helyzetet félre szoktam érteni, aminek ezáltal csalódás lesz a vége. Más is jár hasonló cipőben?

2023. jún. 8. 01:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Mármint túlreagálod, vagy nem veszed a jeleket?

Mindkettő egyébként sok emberrel előfordul a környezetemben

Velem meg inkább az van, hogy túl egyenes vagyok meg logikus, én utalgatásokból nem értek

2023. jún. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, bár főleg azért mert gimiben ronda voltam, szóval az önbecslésem a padlón van, így meg nem veszem a jeleket. Ha nem nyiltan mondják ki hogy kellek nekik, akkor nekem minden csak udvariasságnak tűnik.
2023. jún. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Kitana. ***** válasza:
100%
Nem volt még rá példa, illetve úgy nem, hogy nagyon beleéltem volna magamat valamibe, mielőtt konkrét lett volna. Amíg csak kedves, udvarias valaki, addig maximum eljátszom a gondolattal, hogy mi lenne ha, aztán lehet úgy viselkedni a másikkal, amire léphetne, ha akarna, de nem egyértelmű nyomulás. Ha nem reagál semmit, akkor tudod, hogy csak kedves és ennyi.
2023. jún. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Megesik, ha másképpen szocializálódtunk. Ilyen esetben az én viselkedésemet is értették már félre.
2023. jún. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Hát nekem életem során legalább háromszor fordult elő, hogy teljesen egyértelműen (mások szerint is) őrülten nyomult a másik fél, majd amikor viszonoztam volna én is, akkor jött a "én nem úgy gondoltam" duma. A nők ostobák, mint a sár, erre nincs más magyarázat.
2023. jún. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Előfordul ez szerintem mindenkivel. De ezek nem olyan nagy csalódások, azt hiszem. Könnyen túl lehet lépni rajta.
2023. jún. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen.Pont mostanában volt egy ilyen,ami miatt magam alatt is vagyok.
2023. jún. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#1 Én szoktam túlgondolni leginkább.
2023. jún. 8. 10:35
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is volt többször, hogy többet làttam bele egy fiú, majd férfi viselkedésébe.
2023. jún. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Jelen.


Sosem érzékelem, ha valaki próbálkozik nálam, mindig az volt eddig, hogy már meztelenül voltam a szobájukban, és akkor esett le, hogy áááá, szóval ő tényleg akart tőlem többet.


Viccesnek hangzik, de iszonyú. Fordítva ugyanilyen szörnyű lehet.

2023. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!