Nem bírok vendégségben ücsörögni. Ez 30 éves koromra alakult ki, tanács ? 30/N
Azt köszi ne hogy akkor ne menj vendégségbe. Nyilván ez kivédhetetlen.
Régebben nem vikt gond ezzel de vhogy újabban katasztrófális vagyok.
Múltkor 10 perc után szó szerint már szenvedtem.
Korlátoz ez a párkeresésben is. Akkor ott a pasid barátaihoz, családjához menni kell stb. tehát ki kell mozdulni. Hát jelenleg azt érzem, hogy ezt nem bírnám.




válasza:Nem kivédhetetlen, az elmúlt 20 évben nem jártam vendégségben.
"Akkor ott a pasid barátaihoz, családjához menni kell "
Nem, nem kell menni. Van szád és meg lehet beszélni, hogy te nem mész. pont




válasza:Sok kapcsolatnak pedig ez az ára. Tehát nem lehet csak úgy nemet mondani, mert akkor megszakad a kapcsolat.
És lehet, hogy valakit hidegen hagy ha többé nem beszélnek vele a szülei de másnak lehetnek fontosak.
Én se tudom a megoldást hasonló korúként. Mi legalább a tesómmal támogatjuk egymást ilyenkor. Vagy annyit iszok, hogy már nem zavar sok minden.




válasza:Hs nem bírod a társaságot, az baj. Akkor bizony nemigen találsz párra.
Nem fogsz találni olyan párt, aki a kedvedért otthon punnyad veled, elhanyagolja a családját, famíliáját, a barátait, nem akar értelmes és szórakoztató programokat.
Keresnék egy pszichológust a helyedben.




válasza:



válasza:De pontosan mi a gond?
Az, hog yülni kell? Hogy beszélni? Hogy figyelni? Mások előtt enni? Hozzáérni másokhoz? Vagy mi?
Nem a társasággal van a bajom.
Imádok társaságba járni ha az az én érdeklődési köröm. Ez pedig lekorlátozódik a barátokra, vagy bizonyos alkalmakra.
De attól herótom van, hogy szomszéd Jolika nénihez átmenni vagy anyumnak az egyik barátjához (azért kell mennem mert anyum nem tud vezetni és én vagyok a sofőr)
Ilyesmik.




válasza:#2 "És lehet, hogy valakit hidegen hagy ha többé nem beszélnek vele a szülei de másnak lehetnek fontosak."
Azért az elég probléma, ha a saját szüleiddel sem tudsz leülni egy ebédre, vagy beszélgetni, mert már azzal is problémád van.




válasza:Kapcsolódó kérdések:
Nagyon bejönnek az Ázsiai lányok főleg a koreai-ak de ha tudok is chat-elni párral azt veszem észre hogy hiába tetszem nekik zárkózottak,esetleg tanács vagy hogy hogyan lehetne ismerkedni magyarországon ilyen lányokkal.
Ma tudtuk meg, hogy apukámnak egy jó ismerőse, aki egyben az állatorvosunk is volt meghalt.. Ő megmentette a kutyámat, amikor annyira lebetegedett, hogy már szinte csak vegetált. Ezért nagyon hálás leszek érte mindörökké. Mikor megtudtam, hogy meghalt öszintén, nem...
Nemrég költöztem Békéscsabára, és találtam munkát is, viszont este 9 órakkor végzek és a legközelebbi buszmegálló 20-25 perc sétára van. Mennyire biztomságos Békéscsaba ilyenkor.
A szüleim meg külföldön dolgoznak. Nagyszülők meghaltak sajnos, egy olyan ember sincs a környezetemben aki tudna valahogy segíteni. Mit tegyek? Nagyon el vagyok keseredve! Fiatal vagyok még, nem akarom, hogy tönkre menjen az életem!
Több Facebook csoportban is benne vagyok, például az autós csoportokban szokás ez. Valaki hirdet valamit vagy szerviztanácsot kér, a kommentelő nem oda írja hogy az adott tárgy mennyibe kerül vagy nem leírja a tanácsot szerviznél hanem "írtam privátot". Ennek mi...
HÖK tag vagyok, nemrég volt egy találkozó amire nem tudtam elmenni. Le kellett mondanom, mert esete 22 órakkor végeztünk volna és a buszig fél órát kellene gyalogolni és azt este nem merem megtenni és nem tudnak szüleim se hazahozni, mert dolgoznak, nekem meg nincsen...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




