Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Inkább a 15 16 évesek fölöttie...

Inkább a 15 16 évesek fölöttiektől kérdezem ők jobban tudják (talán) a többi alatta, tehát tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
15vok (F) most mek gimibe már hívtak buliba de nem mentem mert egyátalán nem tudom ott milyet szoktak táncolni vagy hogy hogy aki jártasabb sok buliba járt és tudja milyen tánc a jó oda mondja már el gőzöm sincs (kíméljetek a baromságoktól hülye komiktól)

2012. aug. 25. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Oda mész és látni fogod. Amúgy használj vesszőket, mert így elég értelmetlenek a mondataid.
2012. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De pl milyenek vannak,mert utánna néznék akkor hogy valamennyire tudjam
2012. aug. 25. 10:55
 3/8 anonim válasza:
Nem kell semmi extra dologra gondolni, úgysem lesznek ilyen bulikba a te korosztályodból olyan jó táncosok. Bemész aztán pumpálsz és kész. :D Egyébként meg ha előtte iszol, akkor rohadtul nem fog érdekelni, hogyan táncolsz. Persze 1 a lényeg ne legyen 70-80-as évekbeli táncod, meg semmi moonwalk vagy ilyesmi se legyen.
2012. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ok de az a pumpálsz :D az meg micsoda?
2012. aug. 25. 20:12
 5/8 anonim válasza:
Az öklöddel kalapálsz a levegőbe. :D Elég hülyeség, de figyeld meg egy csomóan ezt csinálják.
2012. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ilyenről nem halottam :D ha látom hogy normális emberek csinálják énis fogom :D
2012. aug. 25. 20:18
 7/8 A kérdező kommentje:
én meg el se tudtam képzelni,még nem voltam,de sztem mostmár az osztálytársaim hívni fognak,és nem akartam nemet mondani vagy idegesen menni köszönöm a kommenteket de ha valaki tud még mondani valami értelmeset kiírhatja
2012. aug. 25. 20:24
 8/8 anonim ***** válasza:
na bementél?
2022. jan. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!