Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az normális ha bulizok barátnő...

Körmendi Flórián kérdése:

Az normális ha bulizok barátnőmmel, aki 13 éves ő bebaszik mint az atom én meg nem iszok? Jah és közben összehányta a kocsmát. Mit csináljak vele? Hogy neveljem? 18 F

Figyelt kérdés

#nevelés #buli #pitbull #összehány
2013. febr. 4. 23:37
 1/8 anonim válasza:
A "normális" az igen relatív, de szerintem ez most pont nem normális. Nem tudom, hogy eddig erről hogy esett szó köztetek, de mindenféleképpen próbálj meg erről először beszélni vele, csak szépen, észérvekkel.
2013. febr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 reptoid ***** válasza:
100%
Már az sem normális, hogy ő 13, te meg 18.
2013. febr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Esett szó, igen: azt mondta ba**ak be én is.
2013. febr. 4. 23:43
 4/8 anonim ***** válasza:
:D Bocsi ne haragudj de ez az egész olyan vicces :)
2013. febr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem a szüleinek kellett volna megnevelnie, például arra, hogy ne 13 évesen igya magát hányásig..
2013. febr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, ha nem szeret hányni, előbb-utóbb megtanulja, hogy hogyan kell mértékkel inni.
2013. febr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sírok a röhögéstől XD
2013. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Barátom, te sokkal érettebb vagy, mint a párod, neveld meg! 5 évvel fiatalabb, és ő mondja neked, hogy mit csinálj??? Állj a talpadra!
2013. júl. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!