Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hány éves korodtól engedtek...

Hány éves korodtól engedtek el bulizni?

Figyelt kérdés
Meddig?És hány éves kortól "ideális",elmenni bulizni?

2013. ápr. 5. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
17 éves korom körül. De akkor még mindig megbeszéltük mikorra érek haza. Egyébként változik a világ, a mai fiatalok már szabadabban gondolkoznak.
2013. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy hány éves koromtól engedtek volna el, de amikor betöltöttem a 17-et, utána pár nappal elmentem egy kocsmába az osztálytársakkal, azóta velük szoktam menni péntekenként.

Hogy meddig? Ez változó, én hülye pl. bementem most hétfőn is, akkor senki nem volt bent és a 22:30-as busszal jöttem haza.De általában az éjféli busszal szoktam, mert a következő meg fél ötkor jön.De volt volt már olyan is, hogy "véletlen" lekéstem az éjféli buszt és vagy hazagyalogoltam vagy taxival jöttem egy darabon, majd gyalog.

2013. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Én ált. buli után mindig vmi csajjal meek haza :)
2013. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Ülsz a hátán és ostorral ösztönzöd a szaladásra?:D
2013. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem :) Szórakozóhelyekre járok haverokkal és ismerkedek :) Este meg kefélek miközben te wowozol :)
2013. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
És azt mégis honnan szoptad ki, hogy én wowozok?
2013. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
14 éves voltam amikor először mentem bulizni. Fél 1 körül jöttem haza (vagyis bátyám hazavitt). Nagyon rossz volt. Rájöttem, hogy azt a zenét meg azt az egész hangulatot nem szeretem. Nem is jártam utána bulizni. Majd később megízleltem a kis klub koncertek hangulatát, jó kis rock zenekarokat ismertem meg és onnantól helyreállt a rend :). Hogy hány éves kortól ideális elmenni bulizni? Mindenki más, én ugye 14 évesen mentem és nem kurvultam el meg nem élek kicsapongó életet és ilyesmik. De biztos van olyan, aki még várhatott volna vele. Azért egy kis felelősség saját magad iránt nem árt ha van.
2013. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
engem 14 után engedtek(kérdezték hogy miért nem megyek) de sosem akartam
2013. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is elengedtek bárhová, de én sosem megyek most sem sehová bulizni.

Mert nem érdekel.Mert nem hiányzik.Mert merek nemet mondani bárkinek, ha erről kérdez.

2013. ápr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Az első "bulim" egy tinidiszkó volt még anno általánosban. Nem tudom mennyi lehettem. Talán 13-14. Barátnőkkel mentem, de nagyon hamar meguntam. Konkrétan lement 4 szám, ettem 2 szendvicset a büfé résznél és sétáltam haza... xD (közel laktam és még jóformán sötét se volt)

Olyan meg nincs, hogy ideális kor... Akkor ideális, mikor az illető már elég érett hozzá fejben.

2013. máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!