Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tudnék rákeresni facebook...

Hogy tudnék rákeresni facebookon egy fiúra, akinek a keresztnevét tudom biztosra, a vezetéknevét csak nagyjából, de nem pontosan?

Figyelt kérdés
péntek este egy buliba ismerkedtünk meg, de nem emlékszem a rendes nevére, mert olyan hangos volt a zene hogy nem értettem az első betűket. miskolci. sehol sem találom. nincs valami részletes keresés vagy valami?

2013. máj. 19. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen... Én is azt csináltam, hogy órákig keresgéltem annyit hogy "Péter" ... ( Most ez csak egy példa. ) Volt hogy megtaláltam, volt hogy nem. Ez szerencse kérdése. Persze akkor van gáz, ha nem a rendes nevén van fent, hanem pl ennek is olyasmi neve van hogy: "Petya vok azt Tsőőőh" :DDDD
2013. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
fú, meglett!:D birtam a várost és ott nézegettem h melyik lehet az:DDDD de aztán nekemis meg még 2 bnömnek is meglett, mert ökvoltak 3an meg mi lányok 3an, és mind a 3an megtaláltuk öket, ugy h szuper:D köszi azért:D
2013. máj. 19. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!