Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most komolyan mi a jó abban...

Most komolyan mi a jó abban hogy az emberek, de főleg a gyerekek órák hosszát töltenek a ps3 vagy az xbox előtt?

Figyelt kérdés

2013. máj. 20. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Valami jó csak van benne, különben nem csinálnák.
2013. máj. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pl. te miért internetezel? Azért mert ez szórakozás nekik,egyben kikapcsolódás is.
2013. máj. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg én is ezt tenném, ha lenne PS3-am vagy Xbox-om. Szeretem a számítógépes játékokat, jól elszórakoztam előttük. (míg pénz hiányában nem lett őskövület a gépem)

20/F

2013. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na ezt én sem értem. Nekem pc-m van.
2013. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Talán mert élvezik.


Ha nem élveznék, akkor tuti nem ülnének ott egy percet sem.

2013. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Lassan 22 leszek,de aki "gamer" az mindig az marad.

Kétlem,hogy eljön egyszer az az idő,amikor egyáltalán nem fog lekötni semmilyen játék.

Egyébként pedig ez is ugyanolyan hobbi mint bármi más.

2013. máj. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Alaque ***** válasza:
100%
Kikapcsolódnak. Mások órák hosszat tévéznek, de főleg az idősebbek, mások meg órák hosszat olvasnak. Miért lenne jobb bármelyik is? Egyik sem viszi előrébb a világot, ha azt vesszük.
2013. máj. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gungasam ***** válasza:
100%
A szabadidő olyan eltöltése amely idő alatt a stresszt olyan alacsony szinten tartják, hogy az nem rombolja a szervezetüket hanem még boldogít is.
2013. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

gungasam-nak van igaza!


A definiciójának a számítógépes játékokkal való időtöltés nem felel meg! Másrészt meg nem szabadidő töltés, hanem időrablás, mert olyan időt is játszással tölt el az ember, ami már rég nem szabadidő, hanem valami másnak az ideje.


Ja és, hogy a választ is írjak, semmi jó nincs benne, hogy naphosszat játszanak. Csak azt hiszik, hogy jó. MInt minden függőségben levő. A narkós azt hiszi, hogy a narkó jó, de nem az, csak épp úgy érzi. A dohányos, az alkoholista, a kártyafüggő... stb... stb, mind azthiszik, hogy jó, amit csinálmak, pedig nem az!

2013. máj. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!