Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen pszichológiai háttere...

Milyen pszichológiai háttere lehet annak, ha egy 30 éves férfinek több nőnemű barátja van, mint férfi, nőkkel több dologról tud beszélni, lelkizni?

Figyelt kérdés
férfi, nő, barát, pszichológia, lelkizés

2013. jún. 9. 13:41
1 2
 1/14 anonim válasza:
lehet azért,mert a nok érzékenyebbek,és tobbet lelkiznek,mint a férfiak.lehet csak meghitt beszélgetésekre vágyik:)
2013. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Értelmesebb, mint az átlag férfi és nemcsak kocsmázós haverokra vágyik.
2013. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem. A nők többségét nem nagyon érdeklik a pasik lelkizése. És ha már úgy dönt, hogy nőkkel lelkizik, akkor miért nem elég neki a barátnője? Miért teszi ezt sok más nővel?
2013. jún. 9. 13:54
 4/14 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy gyerekkorában valamiért (pl. válás vagy az apa korai halála) szinte csak nőkkel (anya, nagyi, nagynénik stb.) volt körülvéve.
2013. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
mert dugja őket vagy lelkiekben langyos,én ha nők főleg ha jó nők társaságában vagyok mindig azon gondolkodom hogyan lehetne őket megdugni ez alól csak az ismerősök ,rokonok és haverok csajai feleségei a kivételek
2013. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hmm, sok minden lehet, de nem kell egyből arra gondolni, hogy homoszexuális.
2013. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 homo ludensz ***** válasza:
Az átlagnál talán kicsivel több "nőiesség" van benne férfi létére. Ez lehet elfolytott anyakomplexus vagy egy apa(férfi) ideál hiánya gyermekkorban. Zavar téged? Férfiasabbnak szeretnél látszani vagy inkább csak barátnak tekintenek a nők?
2013. jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5.-ik irigyellek, hogy a haverok csajai neked kivételek :D
2013. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

homo ludensz:


a pasimról van szó

2013. jún. 15. 14:38
 10/14 homo ludensz ***** válasza:
Akkor a pasiddal olvastasd el azt amit írtam. Nekem ez a meglátásom a kérdést elovasván.
2013. jún. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!