Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért omlik össze az életem?

Miért omlik össze az életem?

Figyelt kérdés
Semmi gond nem volt egészen13 éves koromig..társasági életem is volt meg barátaim is.miota serdülök azóta semmi sem jön össze..1kib@szott csicska vagyok...stresszelek a legkissebb dolgoktol is..pl sulibamenés.felelés..meg pl mindenki ha megismer csak utál utánna.elismerem hogy qrva 1 természetem van..de barátkozós vagyok szerettem régen a spanokat meg volt csajom is..szerettem lógni mindenfele..most meg csak azzal törődök hogy ne égessem le magam..egyre kevesebb ember szeret..ez attol van hogy serdülök nem?Teljesen galyra van az életem...többször is jövök zavarba..se csajom se spanom se senkim csak szüleim..abbol is nemrég elkoltoztem anyamtol apamhoz..itt se jobb..régen sokkal jobb volt minden..akkor még hittem magamban és volt "uralmam" az iskolában is..manapság meg már inkább visszahúzódó vagyok..nem tudom mit kéne csinálnom..:'(

2013. jún. 11. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Sportolj,hallgass rap-et :D hidd el segíteni fog.
2013. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jah azt csinálom 7 éves korom óta..nem sportolok már..
2013. jún. 11. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:

No, figyelj, tudom, hogy nehéz, átkozott egy időszak ez a pár év, de ne hagyd magad! :)

Itt a nyár, lesz egy rakás időt, hogy rendbe tégy mindet. Keress hobbit, nem kell rögtön méregdrága dolgokra gondolni, próbálj ki mindenfélét, pl.: rajzolj, sportolj stb. Az utóbbi azért jó, mert nagyon jó feszültség levezető! Én pl. futni járok rendszeresen már három hónapja, és sokkal jobban vagyok azóta, kívül-belül.

Ha tudod, hogy rossz természetű tudsz lenni, hát változtass. Amikor érzed, hogy elkap a harci ideg, számolj el 10-ig, mielőtt reagálsz. Próbálj kedves és türelmes lenni, nyiss az emberek felé. Elsőre rohadt nehéz, de idővel meg lesz az eredménye. És, nem utolsó sorban,-bár nem tudom, milyen a kapcsolatod apuddal- ha bánt valami, beszélgess egyet vele. :)

És ha még valami nyomja a lelked, vagy csak dumálni akarsz, írj privit, ha gondolod! :))

18/L

2013. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:)) köszönöm és lesz alkalom szerintem hogy irok:)) amugy 15/F vagyok:/
2013. jún. 11. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!