Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szlovákiában milyen a melegek...

Szlovákiában milyen a melegek helyzete?

Figyelt kérdés

Az átlagember mit gondol a melegekről Szlovákiában ? Van meleg közösség ? Melegbárok, szórakozóhelyek mennyire gyakoriak ? Mennyire fogadják el a dolgot a Felvidéken ? Hol ismerkednek a melegek ? Mennyire botránkoznak meg a felvidéki emberek azon ha mondjuk 2 egymásba szerelmes homi kézenfogva sétál végig Rimaszombat utcáin ?


Csak azon emberek véleményére vagyok kiváncsi akik normális, kulturált válaszokat tudnak adni. Akik semmilyen hasznos információval nem tudnak szolgálni esetleg homofób gondolatok vezérlik a kérdést mellőzzék.



#szex #homoszexualitás #szerelem #biszexualitás #Felvidék #Szlovákia #homik #szlovákiai kisebbség #transzveszcicák
2013. jún. 13. 17:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2%

épp múltkor beszélgettünk evvel a témával kapcsolatban az órán, és hát valaki fél tőlük, valaki semmibe veszi őket, és van aki támogatja őket, és ki nem állhatom őket, szerintem nincsenek meleg bárok, ez még annyira új, hogy még nem alakultak, ami környékünkön nincs semmi ilyesmi, bár a sulinkban volt 2 .buzzzi., de szerencsére már végeztek a sulival, a többiek velük úgy bántak, mintha nem volnának azok, esetleg a lányok jobban, többet beszélgettek velük, mert tudták, hogy úgyse fogja őket megb...ni.

amúgy te nem állsz a sötét oldalon, vagyis te nem vagy homokos??mert miért érdekel ez a téma, hacsak nem vagy az

2013. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Új ?? ehh... valóban ennyire elmaradott a szlovákiai társadalom ? ... Azért a melegbárok létezésének nem kéne új dolognak lennie még ott sem, hisz már lassan 50 éve hogy elkezdtek megjelenni az első melegvonatkoztatású helyek a világban. Igen meleg vagyok ezért érdekel és szeretnék Szlovákiába költözni. Melyik városba jársz iskolába ? Suliba is felvállalták azok a fiúk ?
2013. jún. 13. 17:41
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Kassán és Pozsonyban van melegbár kimondottan, másról nem tudok. Interneten ismerkednek, mint bárhol máshol. Regisztrált élettársi kapcsolat nincs. Szerintem a helyzet rosszabb, mint Mo-n, vagy egyforma. És sajnos meg is fognak botránkozni. Egy átlagember ugyanlyan előítéltes, mint Mo-n, felvonulás van minden évben, de ugyanúgy rendőri biztosítás kell a nácik miatt. Meleg közösségek vannak, van keresztény meleg közösség is.
2013. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
16%
hogy lehet már keresztény meleg közösség?? hiszen a Bibliában tiltják, sőt, halálbüntetés járt érte, amúgy Kassa melletti városba járok, és hát igen felvállalták, hogy mások, mindenki tudta, hogy milyenek
2013. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Semmivel sem jobb, mint Magyarországon. Itt is érhetnek atrocitások, nem lesz könnyebb a helyzeted. Nálunk is volt vagy két meleg fiú, nekem semmi bajom nem volt velük, és ha egy közösségben megszoknak, ott nem lesz gond. De az utcán, idegenektől szerintem joggal tarthatsz... Szóval szerintem kb. ugyanott tartasz, ha ideköltözöl, mint ha Magyarországon maradsz...
2013. jún. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
56%-os ne legyél már ennyire korlátolt. a Bibliában azért is halálbüntetés jár, ha a feleségedről kiderül, hogy nem szűz. gondolom fogalmad sincs róla, hogy az katolikus valláson kívül szinte az összes nyugati keresztény egyház megáldja az egymás iránt elkötelezett meleg párokat.
2013. jún. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2%
a melegség nem természetes dolog...ha mindenki meleg volna, az emberiség ki halna
2013. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azoknak akik tudtak rendes választ adni. Utolsó - Itt nem az volt a kérdés, hogy természetese vagy nem, nem értem minek jöttél ide...
2013. jún. 15. 14:40
 9/20 anonim ***** válasza:
97%

"a melegség nem természetes dolog...ha mindenki meleg volna, az emberiség ki halna"


férfinak lenni nem természetes dolog. ha mindenki férfi volna, az emberiség kihalna. logika rulez.

2013. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
2%

utolsó, rólad csak úgy sugárzik az intelligencia...már miért születnének csak férfiak??, igaz mostanában csak a buzzzzik születnek, bár lehet, hogy te is homár vagy, azért véded őket ennyire...

és az a hasonlat amit írtál, hát az nagyon alacsony szinten van, a kutyámnak több esze van

2013. jún. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!