Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki a pasijánál alszik...

Ha valaki a pasijánál alszik reggel nem kellemetlen a fáradt fej, kellemetlen szájszag, lefolyt smink meg ezek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 14. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Éjjelre minek a smink? Egyébként egy igazi kapcsolatban ez nem gond!
2013. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
De elég kellemetlen. Mi nők ugyanis pont úgy nézünk ki reggel, ahogy leírtad, a férfiak viszont ugyanúgy néznek ki, mint lefekvés előtt:) Legjobb, amit tehetsz, hogy irány a fürdőszoba, és rendbehozod magad!
2013. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rajtam smink éjjel:D Szóval nekem ilyen gondom nincs!Szájszagra is van megoldás..meg szted aki együtt alszik a pasijával,ott a pasinak nincs szájszaga,vagy fáradt feje?!
2013. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

Igényes ember viszi magával a szájápoló szettet, amikor másnál alszik, és még a reggeli dumcsi előtt topra vágja magát a fürdőben.


31F

2013. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én reggel nézek ki a legjobban. Pont nem fáradt, hanem kipihent fejem van :)

Szájszagom nem szokott lenni vagy csak minimális. De ott van az ágy mellett egy pohár víz vagy szörp, az pont elég rá.

A sminket meg este le kell mosni :)

2013. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igaz szerelemben szerintem nem.

Egyébként én nem is sminkelek, csak néha szempillaspirált használok, és annyi.


17/L

2013. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

az első időkben az ember nagyon meg akar felelni, tehát előfordul, h sminkben alszik, reggel fél órával korábban kel, h puccba vágja magát, 2x is fogat mos, stb :)

aztán ahogy egyre jobban megismeritek egymást, megnyíltok egymás felé, úgy lesz természetes, h senki nem tökéletes, ébredés után gyűrött az arca, van egy kis reggeli aromája a szájának, vagy épp nincs talpig sminkben :)


ezek a kényes kérdések nálam már leáldoztak, 4 éve élek együtt a párommal, láttuk egymást ennél sokkal cifrább állapotban, de mindig elnéző mosollyal gondolok a régi szép időkre, mikor még nem voltam tudatában annak, hogy életem párja mindig szépnek lát :)

2013. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Persze hogy kellemetlen, dehát mit csináljunk :D Semmi sem tökéletes a világban. Ki lehet bírni ezt is.
2013. jún. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A sminket még lefekvés előtt lemosnám, ha reggel szétfolyt sminkben lát, az sokkal cikibb, mint anélkül. Ha tényleg szeret a pasid, nem várja el, hogy minden pillanatban úgy nézz ki mint egy agyon"fotosoppolt" sztár.
2013. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
"az aki szép ,az reggel is szép" ahogy a nóta mondta :) Ha "natúrban" nem tetszik a párod és viszont ,akkor jobb ha továbblépsz mert veszett a kapcsolat. Nem lehet évekig retusálva létezni!
2013. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!