Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a nőkről, akik házas férfiaknak küldenek vasárnap délelőtt sms-eket - nem rokonok, nem munkaügyben - vagy esetleg a saját férjük távolléte alatt nős férfiakat hívogatnak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem akarnak valamit a pasitól,
2013. jún. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Gondolom nem te küldted, mert akkor tudnád milyen szándék vezérelt. Ebben az esetben az a kérdés, hogyan jutottál hozzá az SMS-hez?

Egyáltalán mit írt, "Boldog szülinapot!"? Mert azzal nincs gond!

2013. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha az én férjemre kattanna rá egy ribanc meg mutatnám neki h milyen a magyarok istene szárazon nem úszná meg a dolgot az biztos kikaparnám a szemeit.Hihi
2013. jún. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Válaszolj neki valami aranyosat a férjed nevében:)

Én a pasi elé állnék és rákérdeznék.

2013. jún. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jaj, ezért nem szeretem ezt az oldalt, mert a kérdésről, rögtön azt gondolják, hogy rólam van szó. Nem, nem rólam, hanem egy barátnőmről, akit e dolgok kivételével nagyon tisztességes embernek tartok.

Tehát mindenképpen akar valamit.

2013. jún. 16. 13:33
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Akkor minek tetted fel ezt a kérdést ha szereted a barátnődet és bízol benne?Nem talán féltékeny vagy rá vagy letesztelted a többi ember véleménye alapján.Kicsit fura nekem az ilyen barátnő aki kibeszéli őt mindenkivel..
2013. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Amennyiben nem bolond az illető nő, akkor bátorítva lett, így , vagy úgy, hogy küldeni mer ilyenkor. Mindig kettőn múlik.
2013. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem lehetne kötözködés nélkül a kérdésre válaszolni?
2013. jún. 17. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!