Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » SÜRGŐS! Hogyan viselkedjek?...

SÜRGŐS! Hogyan viselkedjek? Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Most ballagtam 8-ból és az új osztályom szervez ilyen ismerkedés szintű összejövetelt egy strandra.

Gondolom beszélni kell majd magadról ami nekem egyáltalán nem az erősségem...Nos szégyenlős vagyok valljuk be.

Nehezen nyílok meg embereknek és félek hogy nem tudom majd jól érezni magam mert meggátol a természetem.

Eléggé ragaszkodó vagyok és mellbe vágott az előző osztályom otthagyása,félek attól hogy bennük is a volt osztályomat fogom akarni keresni, de közben meg is szeretnék ismerkedni másokkal.

Mit kellene tennem hogy leküzdjem ezt a fajta "félelmet" ?



2013. jún. 16. 18:08
 1/5 anonim válasza:

Mindenképp menj el, mert ha nem mész el, megbánod!


Hidd el, nem csak te izgulsz, le merem fogadni, hogy mindenki izgul! Ez így normális. Szerintem az elején mindenkinek nehézkes lesz az ismerkedés! :) Menj oda egy emberhez és kérdez egy tök egyszerű kérdést. Voltál már ezen a strandon? Vagy hogy melyik suliból jött.

Vagy mondjuk vigyél valami rágcsálnivalót, vagy sütit és osztogasd körbe hogy ki kér és már is elkezdődik a beszélgetés! :)

Menj el mindenképp! És majd számolj be! :)

2013. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi :) csak felmerült hogy a srác aki ezt szervezi az ilyen kigyúrt **** és az osztály 3/4-e lány és látszik hogy volt közülük nem is egy aki bejött a srácnak.

Szóval ez csak így felmerült hogy most nem csak azért pont a strandra hogy meg tudja lesni a csajokat? (akiknek szerintem a fele ri***c de nem akarok előítéletes lenni)

2013. jún. 17. 09:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg természetesen a sok magamutogató csaj is benne van de remélem csak én ítéltem már el rosszul a helyzetet, de akkor elmegyek, nem akarok lemaradni :)
2013. jún. 17. 09:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem rendet kéne először tenni a fejedben.


Ne ribancozd le azokat, akik esetleg érettebbek nálad és szégyenlős beszélgetésen kívül esetleg másra is nyitottak ha társaságban vannak! Te legyél olyan amilyen vagy és engedd meg másoknak, hogy ők is is maguk lehessenek. Ennyi lesz a titka ennek.

2013. jún. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megoldódott! :D

Képződött ellenállás (csakhogy tudjátok nem általam) és bowlingozni megyünk :)

Köszi a válaszokat!

2013. jún. 18. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!