Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Éjjel nappal Budapest. Vélemény?

Éjjel nappal Budapest. Vélemény?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Szemetet nem nézek. (Egyszer néztem bele de a színészi alakítások borzalmasak voltak)
2013. jún. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Butaság ne továbbja. folyton szex... mindig egymás barátját barátnõjet ... ááá. lALI MEg barátnõt akar de nem jön össze neki.
2013. jún. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
40 másodperc után azt hittem menetet vágok a csuklómba. Ezzel foglyokat lehetne kínozni Guantanamón.
2013. jún. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a 2 vadászgörény a legnagyobb sztár a sorozatban! Kár, hogy elhomályosítja Lali és Dia alakítása.
2013. jún. 17. 01:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébklént tényleg a legjobb arcok a 2 vadászgörény:)
2013. jún. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
röviden: ótvar.
2013. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Értelmes ember, eleve nem néz RTL KLUB-ot. :)

Én egyszer láttam egy 10 percet belőle (lapoztam körbe a csatornákon), hát istenem....tipikus magyar szenny. Undorító!

2013. aug. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Tisztességes magyar színészek éheznek, mert a színházi fizu semmi. Ezek meg nulla tehetséggel itt hőbörögnek, és főműsoridőben azt mutatják a tizenéveseknek, hogy aki összevissza szexel, iszik, és kavar meg üvölt, az mekkora király, és csodálkoznak, hogy gyökerek a fiatalok, akik nézik. A színészi játék semmi, a rohadt Anikótól meg már szinte hányok, milyen pocsékul alakít.
2013. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!