Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek milyen emberi tulajdons...

Nektek milyen emberi tulajdonság veri ki a biztosítékot, amitől a másik ember nem lesz szimpatikus számotokra?

Figyelt kérdés
Mik idegesítenek fel egy emberben? akár ismerkedés, kommunikáció, vagy viselkedés alatt értem ezt, amitől unszimpatikussá válik. (pl büdös, vagy rágja a körmét, vagy nem hagy szóhoz jutni, ilyesmikre gondolok)

2013. jún. 17. 13:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Az abszolút biztosítékkiverő, ha szándékosan és megátalkodottan buta. Az nem baj, ha valaki nem tud valamit (az általam nem tudott dolgokkal is naprendszer méretű könyvtárakat lehetne megtölteni - sőt, földi könyvtárak meg is vannak vele töltve :)). Az a baj, ha nem is akarja tudni. Azaz nem kíváncsi rá, meg sem hallgatja, elutasítja.
2013. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Nagypofájú,nagyképű,buta,megjátsza magát.
2013. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A rosszindulat, föként ostobasággal párosulva.
2013. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
jaja, nekem is, a rosszindulat, akkor ha nem hagy szóhoz jutni, csak a magáét fújja, ha mondjuk mindig csak magáról beszél, és meg se kérdezi, hogy velem mi van, vagy ha valaki mindig kioktatóan beszél veled, hogy a végén úgy érzed, hogy egy életképtelen nyomorult vagy, akinek mindent el kell magyarázni. Ha nem elég intelligens ahhoz, hogy kétirányú legyen egy kommunikáció, nem nyit feléd stb, nem megértő stb.
2013. jún. 17. 13:24
 5/19 anonim válasza:
100%
Ami nálam az abszolut, az az értetlen ember. Egyszerűen felidegesítenek. A másik a tiszteletlen, a neveletlen,és a primitív emberek...egyszerűen taszítanak. Van amikor én érzem magam kellemetlenül....
2013. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább az erőszakos természetet nem kedvelem, illetve azt, amikor valaki minden mondatomat ki akarja forgatni.
2013. jún. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
én meg azt nem szeretem, ha valaki nem mondja el hogy mi a baja, aki nem enged közel magához. inkább tisztázzuk le a félreértéseket, de aki erre nem hajlik, azt nálam elkaszálták. tehát aki ilyen sunnyogós, lapítós. inkább legyen valaki harsányabb, de mondjuk igen, az ilyen mindig a társaság közepe vagyok embereket se szokták mindig bírni.
2013. jún. 17. 13:43
 8/19 anonim válasza:
Rosszindulat, és ha megjátssza magát
2013. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
és ha valaki akaratos, és fölényeskedik, többnek tartja magát, elkényeztetett?
2013. jún. 17. 13:46
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha bunkó, csőlátású, csak neki van igaza.
2013. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!