Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kell neki hazudnia ha...

Bajnaililla kérdése:

Miért kell neki hazudnia ha nem is én voltam?

Figyelt kérdés

A címból lehet tudni újabb hazugság. -.-" Miért jó ez?

Történet:

Egyik este felhívtam skype-n haveromat beszélgettünk és az ő legjobb barátja került szóba. Ő mondta róla, hogy mindig a legjobb barátom akar lenni a középpontban mert azt is elmondta, hogy egy másik szerveren játszanak de ezt ne mondjam el neki (legjobb barátjának). Arról is beszéltünk, hogy ő mindig hamar lefekszik aludni közben azt mondja, hogy 10-11 ment aludni és már reggel 7-kor fennt van. Én elég sokáig beszélgettem a haverommal és 9-kor keltem. Kérdezi tőlem ő (a legjobb barát) hogy, beteg vagy (nem sokat beszéltem a hívás közben) mondom neki nem hanem most keltem fel 9-kor és így csak? kérdezi tőlem. Aztán ráírok haveromra, hogy igaza volt, hogy elkezdett "keménykedni" megint. Ezt így elmondta neki (legjobb barátnak) és így ezen van kiakadva engem tart hazudós/én beszélem ki... Most ez miért vagy ez miért jó? ://



2013. jún. 20. 13:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!