Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok, mit élveznek a...

Mit gondoltok, mit élveznek a 13-12 évesek a szexben?

Figyelt kérdés
Szerintem ez szánalmas.(a kérdés nem utal az életemre)

2013. jún. 23. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem semmit!Azt hiszik ettöl lesznek menök!Pedig nem!Èn nem tom az ilyen taknyoknak hol vannak a szülei!Èn mèg 21 vagyok,de ilyen idösen 12-13 èvesen qrvara nem a du..s jart az eszembe!
2013. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem, az, hogy 12évesen elkezdik, erős túlzás. Sok 12év körüli gyereket ismerek, és egyik sem csinálja még. (Tudom, hogy nem hazudnak)

Inkább akkor gajdulnak meg, mikor kezdik azt hinni, hogy felnőtté váltak, körülbelül 14-15éves korára kezdenek legtöbben meghülyülni. De én sem értem, hogy miért jó nekik olyan hamar elkezdeni, hiszen a szex nem csak arról szól, hogy bedugom, és jó csinálni, ahhoz mély érzelmek is kellenek,komoly érettség, ami ilyen korban még szinte senkiben sincs meg.

19/L

2013. jún. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
En lattam mar 10 eves gyerekeket cigizni es inni. Siman kinezek belölük többet is. Szerintem nem is tudjak, hogy mit csinalnak. Azt hiszik, ettöl lesznek menök, igy csinaljak. Szanalmas.
2013. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor én szültem a lányomat 24voltam de a szobatársam 13 és hát azt hittem hülyét kapok ha nekem ezt mondta volna valaki és nem tapasztalom el se hiszem és jól szituált magyar kislány volt. Császározták mert nem tudta megszülni a gyereket és én megkérdeztem h.ez miért jó neki hiszen én 12 évesen még képen sem láttam pöcört, azt mondta h.mi ezen olyan meglepő ő korán érő tipus és 2éve van barátja és h.ő fiatal anyuka akar lenni. Hát mit mondjak a gyerekével nőhet fel. Durva kemény világ ez az én lányom 10 éves eszébe nem jutna a szex azt sem tudja mi az és ez így van jól azért vannak a szülők h.értelmes embereket neveljenek a gyerekeikből. Jó kérdés ez bár magam sem tudom a választ!
2013. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
71%

semmit nem elveznek benne max azt hogy masnap rajoskodnak a spanok elott hogy na tegnap dugtam. mit szolsz hozza?

kb ilyennek tudom elkepzelni oket.hat igen amugy nem csak a 12eves gyereknek a hibaja ,szulok is szegyelhetik pofajukat. meg birom mikor 22:00-utan meg a varosba nevetgelnek.sokszor engem nem engednek ki 22:00-utan aztan mar azer 15elmultam.

szanalomra melto:D

2013. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

14 év alatt a szexet büntetik, akár bele egyezik az illető akár nem, sőt még ha egy 13 éves gyerek szexel egy 13 éves lánnyal az is megrontásnak minősül ám. Szóval én nagyon odafigyelnék már.

Persze vannak ilyen téren korán érő emberek, nem viccből mondom, tényleg vannak, akiknek ilyenkor már a szex jár a fejükbe igaz én ezt 13-14 éveseknél láttam már. De ismerek egy olyan srácot, aki nagy bulizós meg minden de ő nekem kimondta többször is hogy ő nem fog lefektetni egy lányt ameddig nem lesz minimum 18 éves. Ő ezt megfogadta hogy addig szűz marad. Ilyet életembe nem hallottam még, én ezt igazából viccnek fogtam fel, de már a sokadik ilyen mondata után, mert volt hogy egy nála 1 évvel idősebb lány aki akkor 16 éves volt, felajánlotta neki hogy feküdjenek le, mert tudta hogy szűz a srác meg minden, de akkor a srác szó szerint megmondta neki hogy ő az is marad 18 éves koráig. És most viccen kívül tényleg az volt, 19 éves korában vesztette el a szüzességét, persze volt barátnője addig nem is egy, de nem szexeltek még, és tudom hogy nem, mert én rákérdeztem a csajaira és mondták hogy nem volt szex, szó sem lehetett róla.

A barátnőjével akivel lefeküdt már 1 éve jártak akkor ha jól tudom vagy több is volt az már, és vele feküdt le, azóta is boldog kapcsolatban élnek így 20 évesen.

Sokan sajnos csak azért szexelnének mert azt gondolják hogy menő és még fogalmuk sincs hogy mi az igazából.

Én sem siettem el a dolgot, én 16 évesen feküdtem le egy lánnyal, mondjuk vele pont nem akartam, mert oké hogy jól nézett ki meg minden, de csak haverok voltunk, de megtörtént ez, de el is felejtettük inkább. De akkor ő sem volt már közel sem 13 ugyanúgy 16 éves volt velem együtt.

2013. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebben az életkorban fiziológiailag alkalmatlanok rá, szóval valószínüleg semmit.
2013. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!