Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan ismerkedhetnék konnyebben?

Hogyan ismerkedhetnék konnyebben?

Figyelt kérdés
Van egy gondom. Idegen társaságban, én nagyon nehezen oldodom fel. Nemtudom mit tehetnék ez ellen, hogy ugyanolyan laza, bolondozos, meg idiota legyek, mint a megszokott emberekkel. Most egy uj társaságba kezdtem el járni, ami kissé még idegen, de van pár ember, akihez kozelebb kerultem és mondták, hogy kellemeset csalodtak bennem, mert olyannak néztem ki, aki csak igy van és elnevetgél magának, de nem szol semmit. Hogy kuzdhetném le ezt, hogy konnyebben ismerkedjek és magabiztosabb legyek? Normális válaszokat légyszi.

2013. júl. 3. 21:49
 1/1 JhonnyB válasza:

Azt nem írtad fiú vagy vagy lány. Ha férfi vagy és a nőkkel való kommunikációdon illetve társas intelligenciádon szeretnél javítani:


www.ferfikommunikacio.com


Olvass a témában mindenképp, amihez a fenti honlapon sok tanácsot fogsz találni, regisztrálj a fórumrészben.

2013. júl. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!