Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Társasági élet

A kérdés

Hogyan ismerkedhetnék konnyebben?

Van egy gondom. Idegen társaságban, én nagyon nehezen oldodom fel. Nemtudom mit tehetnék ez ellen, hogy ugyanolyan laza, bolondozos, meg idiota legyek, mint a megszokott emberekkel. Most egy uj társaságba kezdtem el járni, ami kissé még idegen, de van pár ember, akihez kozelebb kerultem és mondták, hogy kellemeset csalodtak bennem, mert olyannak néztem ki, aki csak igy van és elnevetgél magának, de nem szol semmit. Hogy kuzdhetném le ezt, hogy konnyebben ismerkedjek és magabiztosabb legyek? Normális válaszokat légyszi.

Keress kérdéseket hasonló témában: ismerkedés

2013. júl. 3. 21:49  Privát üzenet  

A válasz
JhonnyB nevű felhasználó válasza:

Azt nem írtad fiú vagy vagy lány. Ha férfi vagy és a nőkkel való kommunikációdon illetve társas intelligenciádon szeretnél javítani:

www.ferfikommunikacio.com

Olvass a témában mindenképp, amihez a fenti honlapon sok tanácsot fogsz találni, regisztrálj a fórumrészben.

# 1/1Időpont 2013. júl. 11. 10:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan ismerkedhetnék interneten ázsiaiakkal?
Nyiregyen és környékén hol ismerkedhetnék meleg fiúkkal?
Hol ismerkedhetnék fekete srácokkal?
Hol ismerkedhetnék meg végre, normális, jófej, nem felszínes lányokkal?
Hogyan ismerkedhetnék meg jobban egy sráccal? Milyen jeleket adhatnék, hogy ne riadjon el, akarjon ő is megismerni, de ne is legyen nagyon elsietve a dolog?
Hol ismerkedhetnék Magyarországon fekete lányokkal?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Társasági élet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!