Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy felejtsem el, hogyha...

Hogy felejtsem el, hogyha suliban az alsótagozatba csúfoltak, meg kiközösítettek? Most már 6. -as vagyok. De még mindíg "gyötör"-nek az emlékek és társaságokba is elég csendes vagyok emiatt.

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
irj privit
2013. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Az ilyet nem lehet elfelejteni, max jó mélyen elásni magadba. Még hosszú-hosszú éveknek kell eltelnie. Tudom, én is ebben a cipőben jártam.
2013. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tetris ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok. Ezek a gonosz bántások nagyon megmaradnak az emberben. Hiába tudom, hogy nem volt igazuk, mégis annyira bánt még mindig.
2013. júl. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én a vőrős martiba jártam kecskeméten 10 en voltunk magyarok anyámat le űtőték egy lányt ugy ősze vertek hogy a mentőkocsiba le szakat a mája és meg halt és csak 1 ős voltam ki kőzősitetek ki csufoltak utáltak engem és mért mert magyar vagyok nem cigány
2013. júl. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Robeszka5 válasza:

Szia!


Szerintem sokat beszélgess a családoddal.(Persze jó dolgokról)Sokat társasozz velük.Így ki mennek a fejedből a rossz dolgok!(Nekem bevált!)

2013. júl. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt lehetetlen elfelejteni. Lassan 23 éves leszek, és még mindig hatással van az életemre a sok bántás, megalázás, kiközösítés emléke...
2013. nov. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az alsó nekem is elég rosszul sikerült. De ez van. Most nyolcosztályosba járok, vannak barátaim, igaz alsóban is volt néhány - csak most jövök rá, hogy az egyik sokszor hazudott nekem, hiszékeny gyerek voltam. Azt tanácsolom, próbáld meg elfelejteni, és hidd el, a szerzett tapasztalataid segíteni fognak majd. Én is csendesebb lettem, és hiába nyíltam meg teljesen, az osztálytársaim még mindig nagyon vigyáznak velem, mert tudják, hogy milyen érzékeny vagyok. Viszont soha nem ordibálok velük, ha bajom van akkor esetleg sírok, igazán nem utálnak. Jó ez így. Új iskolába jársz? Felvételiztél idén? Mert ha igen, akkor szerintem a te sorod is hasonlóképp fordul jobbra. Szívből remélem.
2014. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!