Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez baj? Az lenne a normális...

Ez baj? Az lenne a normális ha én is innék és minden héten új pasim lenne?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim illetve az évfolyamtársaim is pasiznak/csajoznak és isznak.Engem mindig cikiznek hogy még egyedül vagyok és lezbinek hívnak mert nincs pasim....Ráadásul ha nem iszok valamit amit rám akarnak tukmálni akkor már rögtön elkezdenek szívatni.... 14/L

2013. júl. 5. 22:07
 1/6 anonim válasza:
100%
Ők a nem normálisak. Ne hagyd magad elhúzni.
2013. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nem te vagy a kevesebb! Ilyenkor azért legyen kéznél néhány frappáns mondat, ne hagyd magad!
2013. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
16 éves fiú vagyok én is szoktam elmenni haverokkal inni de nem múlik semmi azon hogy van-e pasid/csajod, előbb utóbb téged is megtalál valaki.. és sok olyan ismerősöm van akinek a barátnője nem iszik de a srác igen és semmi baj nincs vele
2013. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

En ezt nem ajanlom! Persze hacsak nem akarod magad mindenfele nemibetegsegnek kitenni! Es nem, nem lehet ovszerrel minden nemibetegseget megelozni! En nem vagyok jo velemennyel azokrol a nokrol akiknek sok szexpartnerük volt, olyanokkal nem kezdek ki. Egyebkent a ferfiakrol se, de az annyira nem erdekel, mivel hetero vagyok.


A masik: en lassan 30 leszek es engem meg mindig cikiznek, mert ritkan fogyasztok alkoholt, de engem ez nem erdekel kicsit sem :) En viszont egy szep autoval jarok mindenfele, igy kenyelmes es a penzem is megmarad.


Csinald azt, ami neked tetszik, ne pedig azt, ami masoknak megfelel! Anyukaddal nem vagy olyan viszonyban, hogy errol beszelj vele, vagy nem olyan anyud, akivel lehet?

2013. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó viszonyban vagyok anyummal csak ő nem nagyon foglalkozik az ilyen dolgokkal...
2013. júl. 5. 22:38
 6/6 anonim ***** válasza:
42%
Az kar! Egy valamilyen idosebb noi csaladtag, vagy baratno is megteszi, aki megbizhato es nem mondja vissza senkinek, ha ilyesmivel fordulsz hozza! Amugy ahogy irtam, nem eri meg! Az emberek egyik fele megjavul es megbanja, a masik meg olyan marad...Csak jo lenne, ha ezt valaki hozzad közelallo tudna neked elmondani, es nemcsak egy vadidegen a neten :)
2013. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!