Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire gáz ha egy 13/L...

Mennyire gáz ha egy 13/L nincs társasági élete?

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Hát attól függ.Mennyire nincs?
2013. aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nagyon
2013. aug. 2. 18:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Én 18/L lány vagyok és nekem se nagyon van :) tudid ez személyfüggő. Te vágysz rá? Mert ha te jól érzed magad pl. egy zajos disco helyett péntek este otthon egy filmet megnézve, akkor te ilyen beállítottságú vagy :) és senkinek nincs joga ezért elítélni :)
2013. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire mindenkinek joga van beosztani az idejét arra áldozni ami neki jó.

Ha neked nem kell társaság lelked rajta én nem ítélek el. Viszont kényszerböl ne ismerkedj mer úgy is kibukik előbb utóbb és az gáz lesz.

2013. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

második: én személy szerint azokat a lányokat kedvelem, akik nem bulizósak, hanem ilyen kis nyugisak. Azért nem árt, ha nem csak arra emlékszik, hogy jól berúgott, és... "mittomén de buliztam lololo". :D


Én sem vagyok bulizós, meg mindenkivel pacsizós. Nekem konkrétan három barátom van összesen, és annyi bőven elég is. :)

2013. aug. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
82%

Nem gáz!


Én ismerek olyat akit 18 éves koráig nem engedtek el sehova, és 20 éves kora után férjhez ment, és lett 2 gyerek. Másik egy régi történet, egyik lány ismerősöm 13 évesen meg ismerkedett egy 13 évvel idősebb sráccal, 14 évesen gyereket szült neki. Már van egy nagy lánya 18 éves.

Akár mit csinálsz a szerelem, megtalál, ha akarod te is.

Akár mit csinálsz azt úgy csináld, hogy soha meg ne bánd. A társasági élet nem csak a discoról szól, hanem ott van mindenütt körülötted a környezetedben.

Elég nagy a világ , és temérdek sok a látni való, csak az a fontos, hogy jól érezd magad.

Ha olvasni akarsz, olvass

Ha filmet akarsz nézni, nézz filmet

Ha internetezni akarsz, használd

Ha biciklizni, vagy motorozni akarsz az egyik ismerősöddel, vagy kocsikázni csináld azt

Ha sétálni akarsz a parkban, vagy egy plázában tedd azt.

és még sorolhatnám.

Te vagy az életed irányítója, és neked kell megteremteni a feltételeket hozzá!

Most kérdezd meg magadtól ugyan ezt.

2013. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 karakter222 válasza:
76%
Ha kételkedsz abban, hogy jól csinálod-e a dolgaidat hallgasd meg Punanny Massif-tól az "Élvezd" c. zenét
2013. aug. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem sem gáz!!Én is így vagyok vele bár én a származásom miatt is meg a forrófejű természetem miatt, de azért nem árt ha az embernek vannak barátai!!
2013. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem gáz! Adódnak ilyen helyzetek az életben. 13-14 évesen nekem sem volt társasági életem, mert a gyerekkori játszásból kinőttünk, megszakadtak a kapcsolatok a játszópajtásokkal. Középiskolában még nem rázódtunk össze. Évek elteltével pedig magától megoldódott minden, lett rengeteg haverom, barátom, nem is tettem érte semmit, csak úgy jött. És azóta is sok-sok ismerősöm, haverom van, régi jó barátságok is. Van, hogy egyedül vagyok egy darabig, máskor meg nem győzöm a meghívásokat kielégíteni, összetorlódnak. Magyarul: megoldódott. Fel a fejjel!
2013. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 12 vagyok és eddig a nyáron nem találkoztam egy barátommal sem...szerinem ez nem gáz viszont ha már egyedül vagy legalább hasznosan töltsd az időd.ha van kedved privátban levelezhetunk...
2013. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!