Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A lányom nem hiszi el, hogy a...

A lányom nem hiszi el, hogy a kutyája egy szörnyeteg és bánt, mikor nincs itthon! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
egyik napról a másikra hazaállított egy border collie-val és egyáltalán nem örültem, de már 26 éves, nem tilthatom meg neki, hogy legyen állata. a kiskutya hamar felnőtt és egyre harapósabb lett. idegeneket nem szereti, megugatja őket, nem mellékesen pedig, ha nincs itthon a lányom, engem terrorizál!!!! senki mást, csak engem!! ha itthon van a lányom,akkor a kutya egy angyal. a fiam (9 éves) egyszer látta, amikor a kutya nekem támadt,alig vártam már hogy mikor hazaér a lányom elmondhassam, hogy nem én vagyok őrült, látta az öccse, de a gyerek letagadta!! amikor megkérdeztem miért,azt válaszolta, hogy szereti Brumit és nem akarja, hogy elmenjen. szóval direkt hazudott a lányomnak és így természetesen ismét én lettem a hülye.....

2013. aug. 3. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kamera..kutya viselkedését felveszed, így a tényekkel már nem tud mihez kezdeni a lányod.
2013. aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Érzi a kutya, hogy nem szereted, és így áll bosszút!
2013. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Hol laktok? A te saját házadból akkor tiltasz ki egy kutyát, amikor csak akarsz, hiába 26 éves a lányod. Költözzön külön, ha kutyát szeretne!
2013. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Nehogymár ne tudj megnevelni egy kutyát.

Ha ilyen az a dög, akkor ha a lányod nincsen otthon akkor zárjátok be vagy kössétek meg.

2013. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem értek a telefonos kamerákhoz, más mien nincs, de nem egyszerű tetten érni! Nem fog csakúgy nekem ugrani!! Szerintem okosabb, mint hittem, mert csak akkor támad ha én megyek hozzá, közelítek vagy elmegyek mellette, ágya vagy tálja mellett. Ezek gyakoriak, de van hogy utánam jön morog,rámugrik, ellök, vicsorog és farokcsóválva elmegy... Szószerint szórakozik velem!! Nem tudom hova kikötni és megfogni sem tudom,mert akkor nem megkap vagy ugat, hanem egyből harapni akar. A fiam meg nem hagyná, egyből elmondaná a lányomnak. Ketten fizetjük a ház hitelét és a rezsit is, szóval sajnos van joga a kutyának ittlenni...
2013. aug. 3. 19:16
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Én a bal kezemre vastagon rátekernék egy ócska ruhát, hogy ha harapni akar, arra harapjon, aztán valami hajlékony bottal vagy szíjjal alaposan elverném. Tudja meg, hol a helye!
2013. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szidd össze a kutyát!!! Videokamerával vedd fel a viselkedését. Zárd ki a kutyát a házból!!! (ha van kerítés)
2013. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Érzi a kutya, hogy félsz tőle. Nem falkavezérként hanem alsóbbrendűként tekint rád. Ezen te tudsz változtatni
2014. nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a lányod által használt ruhába járnál, amikor nincs otthon, akkor hogy viselkedne a kutya?
2014. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!