Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 14 éves fiú vagyok. Miért...

14 éves fiú vagyok. Miért köszön csókolomot m indig nekem a egyik kisfió akli kb 7 lehet? Nemrég költöztünk ide. K. rvára zavar mert még énis gyerek vok.

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Mert játszik. Hagyd rá és ne foglalkozz vele.
2013. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Csókolomozz vissza, garantáltan meglepődik.
2013. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mert neki biztosan felnőtt bácsinak nézel ki, te is tudhatod, hogy milyen nehéz eldönteni, hogyan köszönjünk valakinek... mondd meg neki, hogy te is gyerek vagy, mondjon sziát
2013. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy sziát köszönjön. Ehhez aztán marha nagy ész kell. Ahogy idősödsz egyre gyakrabban fognak kisgyerekek csókolommal köszönni :)
2013. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem mindig igaz engem a taknyosorú gyerekek akik 3 -14 évesig veszik egyesek a bátorságot letegeznek a idegesitö. 32 éves vagyok. szemtelenek a mai gyerekek tisztelet a kivétel. Kérdezö örülhetsz azért legalább a 7 éves tiszteletbe tartja a korkülömbségi tiszteletet hisz 7 év van köztetek. ha te megmondod tegezen az már más tészta. Tudod a mostani fiatalok még az idösebbeknek se adják meg a tiszteletet volt ugy nemegyszer utaztam busszal idös embereknek nemvolt hajlandó átadnia helyet.
2013. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kérdezö te már félig felnöt vagy,4 év és felnöt ember leszel.
2013. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!