Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Állandóan izélnek (b@@@sz000g@...

Állandóan izélnek (b@@@sz000g@@tn@k) a cigányok az iskolában, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindig kötözködnek, dobálnak kövekkel, idegesítenek, beszólogatnak, azt akarják hogy üssek, de letojom őket, rájuk se nézek, de nem tudom hogy jó-e így. Nem szeretek verekedni nem is nagyon tudok, hova üssek vagy mit csináljak?

2013. szept. 3. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
iskolaváltás?
2013. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
csak renitens dolgok jutnak az eszembe :s azt ide sajnos kiírni sem lehet.
2013. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Locsold le őket tiszta vízzel. Az számukra olyan mint a vámpíroknak a szentelt víz.
2013. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Iskolát már akartam váltani de az messze van, a környéken csak 1 van, és odajár az összes cigány a szomszéd falukból :(
2013. szept. 4. 14:32
 5/13 anonim válasza:
93%

a renitens dolgok nem megoldások mert bicskát kaphatsz az oldaladba, jobb esetben csak megver egy horda.


ha nem tudsz csoportosan kellő mértékű erőszakot alkalmazni ellenük (mégha törvénytelen is) akkor a visszavágásnak ezt a formáját el kell felejteni.


Sajnos használható ötletem nincs. max az eddigiek: távolságtartás.


Mondok egy másik sztorit. Ember lakott budapesten a házában, mit látott? egyik lakást megvette egy cigány család.

még aznap feladott eg yhirdetést hogy a lakása eladó.

jöttk is a vevők, egy cigány család még nem nagyon szurt szemet, volt aki a száját huzta de végül lett aki megvette.


egy évvel rá arra járt, a fél ház zsongott a cigányoktól, a maradék lakók ablakain ajtóin vastag rács s esélyük sincs onnan elszabadulni hacsak nem örökölnek mert a lakásukat csak mélyen az ár alatt tudnák eladni. s annyiból nem vehetnek jó környéken lakást.

2013. szept. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

ha valami, akkor ez szívás.

nem is tudom mit tennék, ha így járnék.

2013. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
bírd ki valahogy! kerüld őket! ne kötekedj,:s tanulj meg esetleg verekedni.eddz sokat,legyél talpra esett. ne legyél vékony cingár gyerek.érd el hogy féljenek tőled! mindig azokat nézik ki aki sebezhető,félénk. nem tudom járj valahova el esetleg boxolni,futni,gyúrj otthon akár! irj ha gondolod,ha még lesz valami!
2013. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

A cigányok nem tudnak verekedni .

Össze-vissza csapkodnak de hülyék mint a segg.

Csak 3-an érnek egyet kerüld el őket.

2013. szept. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

"A cigányok nem tudnak verekedni."


Azért kíváncsi lennék hogy te hányszor álltál már cigánnyal szemtől szembe verekedésbe. Igen, tényleg vannak köztük béna műmájerek, de alapjába véve az a kijelentés hogy nem tudnak verekedni, hazugság...

2013. szept. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Kedves barnaseggnyaló utolsó!

Szinte minden hónapban szemben állok velük nem egyel és nem kettővel.

2013. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!