Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miről beszélgessek a padtársam...

Miről beszélgessek a padtársammal? (14 éves fiú vagyok, és egy 14 éves lány a padtársam)

Figyelt kérdés
Nem akarok tőle semmit, de nem is akarok kussban ülni egész órán... Többi osztálytársam pedig most azt hiszi, hogy ilyen kis csöndes visszahúzódó vagyok, pedig nem (igaz, nem vagyok a legnagyszájúbb).

2013. szept. 13. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Hát pedig órán kussba ülj és figyelj :D :D
2013. szept. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok szintén 14 éves és nálam is fenáll ez a probléma. Pár embert ismerek csak az új osztályomban, de közülük is csak egy-két emberrel tudok beszélgetni. Máshoz nem merek odamenni mert nagyon félénk és csendes vagyok, de ha más jönne oda hozzám szívesen beszélgetnék vele. Gondolom még ti sem ismeritek egymást, új osztály gondolom. Ilyenkor az elején jó kiinduló téma az előző iskola, osztály, hobbi érdeklődési kör ezután pedig igazából bármi ami eszedbe jut. Beszélgettek,eszedbe jut egy sztori, elmeséled. Ha ő nem akar veled, akkor próbáld kíváncsivá tenni, és kicsit erőltesd úgymond persze ne zaklasd, de próbáld rávenni finomabb módszerekkel. Egyébként ő sem szól hozzád?
2013. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát néha hozzám szól, értelemszerűen válaszolok is neki, de például, ha azt mondja, hogy

"na, mondj valamit"... ilyenkor nincs ötletem XD

2013. szept. 13. 19:52
 4/6 anonim ***** válasza:
órán figyelj oda és írj.... engem a jó kemény borítójú naplóval vertek ilyenért fejbe anno, de előkerült a méterrúd is 1-1 alkalommal
2013. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2#vagyok

Ja, ismerős. Az én padtársam egy régebbi barátnőm, akit jól ismerek, de van amikor mellette sem ered meg a szám. Főleg, ha fáradt vagyok és szinte levegőt venni is lusta vagyok nemhogy megszólalni.:) Egész jól megvagyok magamban, de ez azért nem a teljes igazság. Én is szeretek beszélgetni, hülyéskedni, de úgymond idegen közegben nem megy. Kellemetlenül érzem magam. A padtársam ilyenkor mindig mondja, hogy meg se szólalok, meg mondjak már valamit, csak itt ülök csendben, élek-e még. Van, hogy mások is ilyenekkel "piszkálnak". Én ilyenkor nem tudok mit mondani, mosolygok és tovább hallgatok.:) Erre speciel nem tudok ötletet adni, de én úgy próbálkozom, hogy ha kérdez valamit válaszolok és felhozok egy témát vagy én is érdeklődöm felőle. Az esetek többségében be szokott jönni. és kicsit "beszélgetünk". Később pedig majd csak jobban megismeritek egymást.

2013. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szidjátok a sulit meg a tanárokat :D
2013. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!