Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol lehet ismerkedni?

Hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tudom hülye kérdés, mert a válasz h bárhol. De konkrétan, én nem járok diszkóba, szeretek olvasni,egyetemista vagyok, teljesen egyszerű, unalmas vagyok, úgy érzem semmiben nem vagyok jó, nem értek semmihez. Még soha nem volt barátom, és ahogy kinéz nem is lesz. Nem vagyok persze kétségbeesett, de kezdem elveszteni a reményt. Kicsit úgy érzem már mindenről lekéstem, már rég meg kellett volna tanulnom ismerkedni, mert nem sok esélyt látok rá. Mint látszik elég pesszimista vagyok, de próbákozásaim mind kudarcba fulladtak, ezért már nem is merek nyitni senkifelé. Elég zárkózott vagyok, és mindig csak a rossz kritikát hallom meg, a jót nem is tudom elhinni. Önbizalmam pedig ha volt is, már rég nem találom.

19/L


2013. szept. 14. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Akárhol. Pesti vagy? Találkozzunk holnap valahol:P
2013. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egy majdnem veled egykorú fiú vagyok, és egy kicsit én is félek, hogy elszalad mellettem az élet, mert a tanulás és az egyéb dolgaim miatt szinte alig jut időm a kapcsolataimra. Amúgy tudom, hogy nehéznek hangzik, de annyi az egész, hogy belülről kell megváltoznod. Jót kell gondolnod magadról, magabiztosnak kell lenned, legyen egy kellemes, vonzó kisugárzásod, és könnyen is megy az ismerkedés, mert szívesen tölti veled akkor egy fiú az idejét. :) A lényeg, hogy ezen ne görcsölj, hogy sosem lesz senkid, mert azzal csak magadnak teszel rosszat. Én is hittem csomószor ezt, aztán mindig összehozott a szerencse valakivel, akit megismerhettem és nagyon tetszett. :) Jelenleg ugyan nincs barátnőm, de megpróbálok a legjobban hozzáállni a dolgokhoz, hogy minél hamarabb megváltozhasson, és újra boldog lehessek egy szerető lány oldalán. :) Majd csak lesz valami nemsokára. :)
2013. szept. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!