Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Keresztüljárnak a szobámon és...

Keresztüljárnak a szobámon és idegesít, mit mondhatnék nekik?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet, hogy négyen lakunk egy 3 szobás lakásban, nekem külön szobám van és nálam van az erkély...és persze h nálam cigiznek...mit mondhatnék nekik, hogy ne nálam cigizzenek, hanem hajoljanak ki a saját ablakukon? Amugy csak ezért járnak ki, semmi másért. Nem cigizek és idegesít a beszálló füst és hogy kirakatban élek, még fél 11-kor este is jönnek. Valami ötlet? nem akarok veszekedni, de én már 2 éve itt vagyok, ők 1 hete jöttek. Eddig mindenki kibírta h ne mászkáljon...

2013. szept. 17. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Gondolom albi és a főbérlő nem értékelné, ha a lakásban cigiznek, ez mindig így volt. Igen, idegesítő. Az egyetlen, mait tehetsz, hogy elcseréled a másik, nem erkélyes szobára a tiédet, vagy megszokod és kész. Vagy megvárod, hogy elköltözzenek és fizetheted te az egész bérleti díjat meg rezsit, meg közös költséget, meg mindent.
2013. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 acelsziv ***** válasza:
54%
Ajtó kulcsra zár és pont. Amúgy mondd meg nyugodtan, hogy a szobád nem átjáró és mocskosul zavar a füst.
2013. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Eddig mindenki kibírta? Ezt nem értem. Legelőször amikor jöttek az erkélyhez mit mondtál? Azt hogy nyugodtan jöjjenek? Akkor te rontottad el.

Szóval vagy szobát cserélsz (ez amúgy praktikus megoldás lenne ha te nem használod az erkélyed) vagy megmondod nekik hogy a szobád nem átjáró és nem léphetnek be oda.

2013. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Udvariasan kérdezd meg pl. este 9-kor, hogy igaz, elfogyott a cigijük mára :P. Érteni fogják a célzást.

Vagy pl. mondd, hogy holnap estére lányt vársz magadhoz és igaz, hogy nem lépkednek át rajtatok majd :)). Egy kis blöffölés nem árt ilyenkor, hogy felébredjenek :P.

2013. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 AeonFLUX ***** válasza:
65%
Küldd ki őket a lépcsőházba bagózni. Hogy köpné ki a tüdejét egy lavórba az összes büdös nyomorult cigifüggőg*ci a k**** anyjukat!
2013. szept. 18. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

Utolsó: Nyomorék! :)


Kérdező: Ha mindenki ugyanannyit ad a rezsibe, akkor nem várhatod el 3 embertől, hogy 1 miatt ne cigizzenek az erkélyen.

Cseréld el a szobád egy másikra. Nem zavarnak majd a cigisek, és akármikor átmehetsz a szobájukon az erkélyhez, ha használni akarod.

2013. szept. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én elvből nem megyek át más szobáján, mert az egy intim szféra.
2013. szept. 19. 10:33
 8/8 anonim válasza:
Szerintem, ha az a te szobád, akkor igen is jogod van hozzá, hogy kitiltsd őket onnan. Mondd el nekik, hogy mi zavar, és kérd meg őket, hogy oldják meg máshol a dohányzást.
2013. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!