Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha a suli elveszi...

Mit tegyek ha a suli elveszi az egesz eletem?

Figyelt kérdés
Miota gimibe jarok nincsen semmi maganeletem. Hetkoznap hiaba hivnak baratok mindenfele sosincs kedvem menni, mert faradt vagyok es amugy is rengeteg a tanulnivalo. Penteken egy csomoan buliba vannak ( en nem vagyok az a nagy bulizos), de megse ertem, hogy hogy van ehhez energiajuk mikor en ilyenkor mar szinte rosszul vagyok a faradtsagtol es alig varom, hogy bedoljek az agyba. Szombaton pihenek, vasarnap tanulok. De en nem akarom, hogy emiatt elveszitsem a barataim meg ne tudjak elmenni neha kikapcsolodni, de egyszeruen nem megy. Kilovom magam sulibol, alig varom, hogy belepjek a szobaba delutan 4-kor, eszek, leulok tanulni leviszem a kutyat megvacsizok es ennyi volt a nap. Mit tegyek, hogy legyen idom es energiam masra is? 15L
2013. szept. 20. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mióta is jársz gimibe? Hány hete? Talán túl laza volt az általános iskolai rendszer és most át kell állnod egy szorosabbra. Ha barátaid, ki fogják várni, hogy hozzáedződj az új életritmushoz.Ha nem értik meg, nem a barátaid.
2013. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
te szegény! tanuljál.
2013. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Ha majd dolgozni fogsz és évi két hét szabid lesz közben reggeltől estig meló, az akkor midet fogja elvenni???
2013. szept. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen most kezdodott, de vam egy 10.es baratnom es o is mindig faradt. A barataim nem haragudnak csak ugy erzik, hogy nem szeretnek sose veluk lenni.
2013. szept. 20. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Majd megszokod, és akkor nem leszel ennyire fáradt mindig. A váltás nehéz, mindenkinek általában.


Amúgy meg ahhoz sajnos hozzá kell szoknod, hogy a feladatok mennyisége, és maga a felelősség/kötelezettség nő. Ez így van, ez a világ rendje.


Közhelynek tűnhet, de tényleg az lesz, hogy mikor már dolgozol, emellett családod van, vagy legalábbis háztartásod, feladataid... akkor még ennyire se lesz időd. Ez ilyen sajnos.


Megtanulsz így élni, beiktatni a hobbidat, barátaidat is, hatékonyabba és gyorsabban dolgozni (tanulni). Idővel több lesz az energiád is, és bizony, ha a barátokkal akarsz találkozni, akkor sokszor azt csak este 7-8 körül lehet megoldani, vagy a hétvégi pihenéstől kell elvenni az időt.

2013. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Esetleg próbálj meg vitaminokat szedni, főleg C vitamint, az segít, hogy ne legyél annyira fáradt. Szerintem max. 1-2 hónap és visszarázódsz, a nyári lazulás most bosszulja meg magát :)
2013. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!