Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha összeveszek valakivel, már...

Ha összeveszek valakivel, már ne is köszönjek neki?

Figyelt kérdés

Volt, hogy összevesztem másokkal, vagyis nem én, hanem kiderült róluk, hogy csak kihasználtak, azért voltak velem kedvesek, vagy éppen nekem mutatták, hogy rendesek, de a hátam mögött meg mindenkinek szidtak.


És így összevesztem velük, és mikor szembe jöttek az utcán, köszöntem nekik, és semmi, mintha nem is léteznék... Pedig attól még vagyok, hogy nem vagyunk jóban.

És többször is megcsináltam, hogy köszöntem, erre semmi reakció. Többet ne is próbáljak köszönni nekik?


Szóval ha valakivel összeveszek, ne is köszönjek neki? Ne is nézzek rá?



2013. szept. 22. 07:51
 1/7 anonim válasza:
Ne! Ha ilyen bunkók akkor nem kell köszönni nekik. Nekik ez okoz boldogságot, hogy mást kihasználnak.Ne is törődj velük.
2013. szept. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor valakivel összeveszek akkor én se szoktam köszönni. De, ha o rámköszön, akkor természetesen visszaköszönök.
2013. szept. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Trilla77 válasza:
Az ilyen embereket ki kell törölni a tér-idő kontinuumból is. Fölösleges élniük a Te világodban.
2013. szept. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én köszönni mindenképpen szoktam, mert szerintem a legnagyobb bunkóság, ha nem teszem.


De volt egyszer egy lány, akivel összevesztem nagyon, és mikor köszöntem neki utána az utcán, direkt tüntetően elfordult, és röhögött.

Na, nála kivételt tettem: soha többet nem köszöntem neki.

2013. szept. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem meg köszönj hiszen úgy tudod a legjobban bosszant ami az "ellenségedet" ha köszönsz neki meg mosolyogsz.Az a legidegesitobb ha látja, hogy boldog vagy nélküle is.
2013. szept. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
biccenteni szokás. ezzel te maximálisan teljesíted az alap társadalmi elvárásokat.. ez csak azért fontos, hogy ne egy sértődött kisgyerek illúzióját keltsd magad s mások előtt. ha rád se bagóznak, elég mosolyognod még egyet, és egyértelmű ki milyen szinten áll.. a te javadra :)
2013. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Levegőnek kell nézni.
2013. szept. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!