Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi ez az érzés?

Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés

Amit akkor érzek, ami UTÁN haverokkal, vagy osztálytársakkal, mondjuk elmegyünk egy hétre/pár napra nagyon jól érzem magam velük, a csajokkal is dumálok, próbálok felszedni 1 et(általába nem jön össze XD..lehet mert mindig a legigényesebbet szúrom ki). Szóval a lényeg, hogy egész jól érzem magam, ha olyan az esemény akkor szerzek 4-5 új barátot is(egyelőre csak haverek, de remélem idővel barátokká válnak) Szóval minden jól telik, aztán hazajövök, és még aznap este, és utána még néhány napig, olyan hülye érzésem van, hogy kitudnék futni a világból, mintha nem találnám helyemet a házban vagy nem tudom mi van ilyenkor, olyan vagyok, mint akinek szerelmi bánata van, még akkor is ha nem is vagyok szerelmes? Ez csak nálam van igy? És miért van mindig ilyen érzésem, már évek óta ez megy, hogy lehet ezen változtatni, hogy ne érezzem ezt.

Veletek fordult már elő ilyen?


17F



2013. szept. 23. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül, én ha átmentem a haveromhoz, és aztán hazaértem, legtöbbször feltudtam volna robbanni, de nem is volt rá okom! De elég volt pár szó, és már plafonon voltam. De kinőttem 22/F
2013. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

gondolom a pozitív élmények hiányoznak. melyek, ha hazaérsz a négy falközé nincsenek.


találj ki ilyenkorra valami programot, elfoglaltságot, amit jólesik csinálnod.

2013. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 supra01 ***** válasza:

Kell valaki akivel megoszthatod otthon ezeket az élményeket!

Család, barát, szerető!

2013. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Áh, családdal nem tudom megosztani ők nem érzik át amit én, barátnőm meg nincs, pedig 18 éves leszek jövő héten. De a gáz, hogy nemis volt még...pedig már próbáltam, utoljára 2 napja. Eleinte nagyon jól ment a dolog, egész nap dumáltam a csajjal ő is élvezte, az ölömbe is ültettem, este koncert volt, felakartam venni a nyakamba és ő mondta, hogy nem akarja, ekkor már ez fura volt nekem, hogy de miért nem...nem kérdeztem rá, aztán láttam, hogy egyik barátnőjétől kér egy SMS-t nem néztem h mit ir, de sejtettem... nem telt el kb. egy fél óra és jött a barátja, aki nálam kb. 1-2 évvel kissebb vmi diszkópatkány...a kárjába szökött, ekkor pedig azt mondja nekem a barátnője a csajnak akire hajtottam: bocsi...gyere bulizz velünk! én gondoltam magamban: mind1 úgyis csak 2 napja ismerem nem a világ vége. Aztán buliztam tovább, mintha misem történt volna. Másnap megint jött a csaj, ugyanazzal a gyönyörű mosollyal amivel azelőtti nap is, mikor még gőzöm sem volt, hogy van barátja, de már persze én nem voltam olyan lelkes ő még párszor szóba ált velem, kedves volt mindvégig de én már nem léptem tovább, mivel láttam, hogy van barátja, akkor meg minek...mostse értem mi a francot akart, miért jött másnap is olyan kedvesen ha azelőtti este a szemem láttára szökik a barátja karjába, s azelőtt 10 percel az én nyakamba nem akar felülni. Biztos engesztelni akart, de hogy minek? Azt én csak tippelni tudom.

Na ez a legutóbbi esetem...volt még pár...

olyan is volt ahol én voltam a barom, mert elmentem inni Szilveszterkor haverokkal, ahelyett, hogy elmentem volna a csajhoz aki felajánlott egy masszázst nekem kb. egy héttel Szilveszter előtt amúgy rá kb. 4-5 hónapra bevallotta, hogy szerelmes volt belém akkoriban... a vicc hogy énis belé..ez 15-16 éves koromban volt...gyáva voltam, tudtam, hogy ott lenne a szüzességem vége, mégse mentem el. Most már nem haboznék...igaz ott voltak még melléktényezők, egy másik ok amiért nemmentem el a csajhoz azon a Szilveszter estén, mert akkoriban nagyon sokat fájtatta a fejét, erős nyugatókat szedett és úgy viselkedett, mint aki kezd bekattanni, ez nem tetsuett nekem. Ha normálisan viselkedjen lehet mégis elmentem volna hozzá. Szóval ilyen eseteim voltak az évek során..még volt egy komolyabb, ott is alány akart engem, de nekem nem igazán tetszett, úgyhogy hanyagoltam.

Igy bsztam el az éveimet barátnő nélkül, jövő héten 18 leszek és asszem nem csinélok semmi bulit, mert nincs megfelelő társaság, sem pedig hely. Haggyam, vagy hiba lenne nem megünnepelni? És ha igen, akkor hol ünnepljem meg, ha nincs erdei házunk, diszkóba nem járok, mert a rockot szertem, viszont a haverjaim nem szeretik a rockot(kivéve 3-4 et akiket 2 napja ismertem meg) szóval fura lenne, ha őket is hivnám arra a bulira?

Jelenleg ilyen gondolatok járnak a fejemben, mit tegyek? Elvesztegetett múlt, viszonylag kevés tapasztalat csajozás terén. Mitévő legyek?

2013. szept. 23. 21:51
 5/8 Lina93 válasza:

Csinálj bulit és azokat hívd meg, akiket legjobban kedvelsz.

Zenével kapcsolatban mi is gondban voltunk párommal egy buli alkalmával, amit nála szerveztünk, mert a haverok nem azt szeretik, amit mi, de összeválogattuk úgy, hogy mindenki kedvencei szerepeljenek, így mindenki tiszteletben tartotta amit a másik hallgat szívesen. Lehet hallgatni vegyesen. Meg ott van az internet, egy kis youtube, és mindenki azt választ amit akar.

Csajozni meg ráérsz, 17 évesen nem vagy elkésve semmivel sem, majd jön ha jönnie kell, nem kell rágörcsölni.

Sok szerencsét mindenhez!

2013. szept. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 supra01 ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, nem késtél le semmiről és senkiről. Jól csinálod nagyon is, hogy nem mész bele olyan kapcsolatokba, ahol eleve látod, hogy nem is tetszik a csaj neked, vagy valamilyen tulajdonsága.

Ha tudsz akkor csinálj bulit, vagy csak egyszerűen szólj azoknak a barátoknak akivel jól érzed magad és üljetek be valahova dumálni, enni inni egy jót. Nem kell szétrúgni a ház oldalát!

A csajozást meg ne add fel, próbálj minél több lánnyal megismerkedni, mert valamelyik közülük majd a feleséged lesz!

És ne szomorkodj, mert nem csak Te jársz ilyen cipőben!

2013. szept. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

ismerős a helyzeted... péntek szombat buli tök jó minden... aztán vasárnap az egy kegyetlen nap.. csak fekszek, sirok a semmin, életnek semmi értelmét nem látom. hétfőtöl meg ugyanúgy élet vidám vagyok.. pasikkal ugy állok, mintha rám lenne írva, hogy verjenek át.. mindegyik adja a szépet jót utánna meg jön a duma, hogy nem akarom magam lekötni járjunk össze.. vagy pedig összejövünk szex után kidob.. olyan is volt, randiztunk. osszejottunk.. mire hazaértem irt egy smst hogy a volt baratnojet még szereti, nem fog menni. gondolom mert nem engedtem hogy megdugjon...

18/L

2013. szept. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
helyes, ne légy qrva
2013. szept. 28. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!