Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerinted ciki, ha valaki nem...

Szerinted ciki, ha valaki nem jár bulizni? Vagy miért néznek le az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Én nem járok diszkóba, bulikba, fesztiválra. Ő nekik nem nyár a nyár Fesztiválok nélkül, Balaton Sound, Sziget, akkor ha nincs nyár, akkor hajógyári diszkók, tele van a Facebookjuk is a bulis képeikkel.

Engem nem zavar, érezzék jól magukat, de miért néznek le azért, mert én nem járok ilyen helyekre?

Volt, hogy beszélgettek, egymással, hogy ki hol volt bulizni pénteken, és oda szóltak nekem, hogy "hé, te merre voltál? Jaaa, bocsi, téged be se engednének ha fizetnél se! Hhahahaha!" meg egyszer beteg voltam, és hétfőn nem voltam suliba, és kedden oda szóltak szünetbe, hogy " Miért nem voltál tegnap suliba? beb****l mi? aztán másnapos voltál mi? :D hahahaha!"


Miért hiszik, hogy Ők annyira menők? Bulizni járnak. Na és? Mintha valami speckó dologba lennének benne.

Most miért ciki, szerintük, ha valaki nem jár el lerészegedni, a tömegbe, és rázni magukat hangos zenére, villogó fényekre?

Miért röhögnek ki érte?

18/f



2013. okt. 16. 10:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj,hogy te nem vagy ilyen!Azt csináld amihez kedved van,nem kell beállni a sorba!Azért nevetnek ki,mert más vagy!Te nevesd ki őket,mert mind egyformák!Tucat tinik!Szerintem sokkal érdekesebb az az ember,aki egyéniség!És te az vagy!Szóval ne törődj velük!
2013. okt. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz velük,hanem te röhögd ki őket,sőőőt gyűrd pofán aztán inába száll majd a bátorsága menősködni.ez a baj a mai fiatalokkal,hogy mindent megtehetnek azt hiszik magukról a legtöbben.sajnálom a kor osztályodat,mert szinte egyiket sem érdeklik már a normális emberi értékek.
2013. okt. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Ez már csak ilyen. Néhány év múlva majd jöhetnek könyörögni álláslehetőségért. Az introvertáltabb embereknek mindig sokkal nehezebb a dolguk a suliban, és sokkal jobb a dolguk később. Intézd az életedet ahogy szeretnéd, bár megjegyzem néhányszor elmenni velük, és jófejül viselkedni biztosan nem ártana meg. Én például a normális (rock) koncertekre mindig elmentem a többiekkel gimiben, és az marha jó volt. A nemzetközi ifjúsági életben ez sajnos nem opció, ott kompromisszumokra volt szükség. Legalább inni menj velük, vagy valami.
2013. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
inni? az mégis miben válik hasznára?inkább tanulj amig lehet,aztán mások megirigyelnek,hogy vitted valamire.akik meg most szigetre meg ilyen bőrlenyúzóan drága fosokra járnak,azok megis érdemlik azt a szintet.kb
2013. okt. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszem, hogy amiatt néznek le, mert nem jársz bulizni...
2013. okt. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

4es

Abban válik hasznára, hogy megtanul szocializálódni és emberek között lenni. Később, amikor professzionális kapcsolatokat kell építeni, nem jön rosszul, ha valaki képes megszólalni. Ennyi.

2013. okt. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Na de nem mehetek velük... Szóba se állnak vele, mondom utálnak!
2013. okt. 16. 12:51
 8/13 anonim válasza:
100%
Én 19 éves vagyok, én se megyek ilyen helyekre, disco ki van zárva, ott a sok hülye közt, ugyan már!Leszarom, mindig is leszartam, kit érdekel hogy a facebookon milyen képek vannak, mért kell egyáltalán ilyennel foglalkozni. Inkább én szoktam cseszegtetni azokat akik discoba járnak!:DDD
2013. okt. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Sose jártam bulizni, és nem is bánom.

22/L

2013. okt. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem azzal van baj,hogy szocializálódik és emberek között van...hanem maga,az ITAL.Az rossz megközelítés,bár ha neked ez a trendi,akkor légy büszke magadra lol
2013. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!