Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan ismerkedjek 2 gyerekkel?

Hogyan ismerkedjek 2 gyerekkel?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok van egy fiam és egy lányom 1 éves és 3 éves.

Szeretném megismerni azt az embert aki szeretni tud igy is/

Mennyi esélyem van igy?

Még a megromlott kapcsolatban toporgok....


2013. okt. 17. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
love.hu és csak őszintén egyenesen mindent! Nagyon fiatalok még a picik lehet hogy még elöbb rájuk kellene gondolnod nem pedig magadra!
2013. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
I
2013. okt. 17. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi.

"Még a megromlott kapcsolatban toporgok...." -- épp emiatt.

Nem akarok általánosítgatni, de egy akármilyen bombanőt könnyebb meghódítani, mint egy kisgyermekes anyukát.

2013. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen ebben igaza van, csakhogy tamaszra lenne szükségem valahonnan,aki érezteti velem hogy én is vagyok valaki, nem egy buta ember amit a jelenlegi páromtol hallom.

Nagyon boldogtalan vagyok csak a gyerekek miatt vagyunk együtt.

De jó lenne nőnek érezni magam...

2013. okt. 17. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak tudod, egy férfi meg nem annyira vágyik, hogy pusztán a támasza, lelki szemetesládája legyen egy kapcsolatban levő nőnek, aki bár szidja a jelenlegi kapcsolatát, mégis inkább vele van, mintsem hogy elhagyná. Persze, meg lehet ideologizálni, hogy a gyerek miatt... de a lényegen nem változtat.

Semmi bajom azzal, ha valakinek gyermeke van, úgy értem, nem jelentett nálam soha negatív pontot. De a legtöbb férfi nem ilyen. Aki egy kisgyermekes anyukával összejön, annak számolnia kell, hogy valamilyen mértékben már a kezdetektől belecsöppen az apa-szerepbe, ráadásul úgy, hogy a gyerekekhez biológiailag köze sincs.

Most akkor gondolkodj el, mit választana egy ép, életerős, párkapcsolatra vágyó fiatalember? Ezt a kisgyermekes anyukát, aki annak tetejében, hogy önkéntelenül is plusz terheket ró a férfire azzal, hogy belekerül ebbe az apa-szerepbe, és emellett még azt a békát is le kell nyelnie, hogy ő csak amolyan második lesz?

Vagy inkább egy olyan nőt, akinél nem csak szerető lehet, hanem valóban a párja?


Igen, értem, hogy te nőnek szeretnéd érezni magad. De a férfiak meg férfinak szeretnék érezni magukat a barátnőjük mellett, nem csak egy szeretőnek.

Tudom, hogy nehéz a helyzeted, de sajnos ez az igazság.

2013. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!