Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha azt mondom valakinek, hogy...

Ha azt mondom valakinek, hogy netezek, akkor miért az az első reakció, hogy hogy lehet ennyit facebookozni?

Figyelt kérdés

Én meg persze visszakérdezek, hogy a neten talán csak a facebook van? Erre sokan csak néznek egy nagyot.

Többször tapasztaltam ezt. Holott korábban nekem úgy szóltak az ismerőseim, hogy jelöljem már őket vissza, mert volt, hogy félévig is állt egy bejelölés, annyira nem léptem be a facebook-ra. Én a neten olvasgatni szoktam. Hol híreket, hol fórumokat, mint például ez is, hirdetéseket, információkat. A másik kérdés is kapásból jön: nem, nem játszom a neten, se a számítógépen.

A neten tényleg nem szoktak mást csinálni, csak facebookozni meg játszani? Ha ez így van, akkor minek az internetet fizetni, úgysem használják ki!


2013. okt. 23. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A megszokás hatalma. Egyébként társaságban netezel vagy otthon?
2013. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Otthon.
2013. okt. 23. 17:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert sokaknak a net egyet jelent a facebookkal, a facebook meg egyet jelent a "zombi mód kiposztolok minden szаrt" viselkedéssel.

Hozzátenném, egyik véleményt sem osztom.

Az "ennyit" meg mire vonatkozik? Mert ha valakinek azt mondod, hogy netezel, abból még nem derül ki, hogy mennyit.

2013. okt. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A troll offline is troll! :D
2013. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a mazsolák játszanak a neten játékot (pl a facebook-on belül,esetleg startlapjatekok ),mert a sok idióta hazamegy és állandóan (de leginkább nők),görgetik az oldalakat ,kommentár regényeket irogatnak,25 ezer képet feltöltenek, "ha like-olsz írok",meg ilyeneket csinálnak...És ezzel el is ment a napjuk...Szánalom a négyzeten.Tisztelet a kivételnek.
2013. okt. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!