Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem bírom ki?

Miért nem bírom ki?

Figyelt kérdés
Ez az egész kérdés idén nyáron kezdődött, amikor is egy lovas táborba kerültem, amit a mai napig nem tudok kiverni a fejemből. A Tábor 2. napján elkezdődött a honvágyam: sírtam, és anyukámat követeltem. Nem vagyok büszke rá, de nem tudtam megállítani a sírást. Csak úgy folytak a könnyeim mint a niagara. Letelt a 7 nap (mert a tábor 7 napos volt) és nagyon boldog voltam, hogy végre hazamehetek. Pár nap múlva már megint utaztam, de mostmár legalább ismerőshöz, vagyis a nagyszüleimhez. Az első nap nagyon jó volt. A 2.-on már reggel egy kicsit sírtam, de csak pár csepp könny volt. Nem volt olyan vészes. De ahogy teltek a napok, egyre hosszabb ideig tartott. A 4.-ik napot már csak végig tévéztem, mert tudtam hogy sírni fogok. Anyukám mindig azt mondta hogy jó helyen vagyok nem kéne sírnom. De azt vettem észre, hogy ha nem hallom a hangját, akkor nem vagyok szomorú. De mégis ő hiányzik. Ez egy nagy ördögi kör. Mit csináljak hogy elmúljon ez az egész?? Mert ma is utazok a mamámékhoz. Köszönön a normális válaszokat.

2013. okt. 29. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szobagyerek vagy?Az mindent megmagyarázna.Egyébként hány éves vagy?
2013. okt. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én életemben mindig panellakásban laktam. 12 éves vagyok.
2013. okt. 29. 10:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, ez a baj. :) Én is ilyen voltam ennyi idősen, de ahogy teltek az évek egyre több időt tudtam eltölteni a szüleim nélkül. Mentem hetekre Németországba egyedül, meg egyebek 15-16 évesen. Egyedül repültem (elsőre is), pedig én is így kezdtem, mint te. Nem kell aggódnod. Minden rendben van, és majd megedződsz. :)
2013. okt. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért van, mert még fiatal vagy.Jó esetben később ez elmúlik.
2013. okt. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen teljesen normális, ha kötődsz anyudhoz, és nélküle elveszettnek érzed magad. Nyugi, idővel elmúlik.
2013. okt. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én mindig is örültem, ha elutazhattam itthonról. Nálam pont fordítva volt. A táborok utolsó napján voltam levert, mert tudtam, hogy haza kell jönni. :D
2013. nov. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!