Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy társaságban, ha időközben...

Egy társaságban, ha időközben csatlakozik egy fiatal csinos nő egyszerűen menekülőre fogom. Túlságosan gonosznak érzem őket akik bántani akarnak, megszégyeníteni, kiröhögni. Higgyem el ez nem igaz. Hogyan?

Figyelt kérdés

És miért nekem kell a nőknek előre köszönni, amikor ők úgysem fognak nekem visszaköszönni?


Ilyenkor valami ürüggyel szoktam távozni a társaságból, pl bocsánat, de még van dolgom mennem kell.


32/F


2013. nov. 1. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Depresszios vagy?
2013. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne a fiatal és csinos nőkkel kezd, és akkor nem lesz gond :)


Amúgy igen, manapság sok a flegma csaj (és pasi).

2013. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem te beteg vagy.
2013. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen alap etikett, hogy ha valaki bemegy valahova, az köszön!

Tekintet nélkül korra, nemre, beosztásra.

A hatósági rendfokozatokat kivéve, ahol a hierarchikus rendszer érvényesül, mindig az köszön előre, aki újonnan megérkezik.

Szóval ha egy ilyen szituációban akár férfi akár nő nem köszön előre, akkor neked se kell.

Ha olyan nagyképű, hogy nem köszön, vissza kell nagyképűsködni.

Ha levegőnek néz, szintén levegőnek kell nézni. Ha kiröhög, meg kell alázni nyilvánosan, és ki kell röhögni.

Ennyire egyszerű.

2013. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
keress fel egy jó korházat.
2013. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ő csatlakozik a társasághoz,neki kell köszönnie,nem neked.

De mégis honnan veszed,hogy meg akarnak szégyeníteni,vmi negatív tapasztalat ez?

2013. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!