Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 21 vagyok, még nem volt...

21 vagyok, még nem volt senkim, hol tudnék férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egyébként nagyon tetszem a férfiaknak, csak valahogy eddig mindig olyanokkal kerültem kapcsolatba, akik nekem nem tetszettek. Hol tudnék ismerkedni? (neten ismerkedők kíméljenek)
2013. nov. 29. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
úgy látom nem csak én nekem vannak ilyen problémáim O.o :\
2013. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Mi a bajod a nettel?

(sok ismerősöm a neten talált társat)


Egyébként meg szerintem bárhol ahol férfiak vannak.

2013. nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
ha ez a kérdés komoly,akkor valami nagyon nem stimmel nálad,vagy a tetszem a férfiaknak dolog sántíthat igencsak.
2013. nov. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as válaszoló miért nem stimmelne? 21 évével még nagyon a felnőtt kor elején van.
2013. nov. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A hol- kérdésre azt tanácsolom, hogy ott, ami a hobbiddal kapcsolatos. Ez elegendő lesz a kezdő löket, ismeretségi alap eléréséhez, és onnantól csak válogatni kell. Bár ha kommunikáció, társadalom elmélet, ok ok-ozati összefüggések, viselkedés formák, és egyéb ilyen dologgal foglalkozol, akkor csak csúnya lány lehetsz... :D (tapasztalat) Ezért találtam a fotózást, photoshop-olást, testedzést, "okos" életmód divatot* magamnak, hogy szép is legyen, ne csak okos a jövendőbelim... Eddig hiába. :D


23f

2013. nov. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát sehol.egyszerün ki állsz a sarkra ugy biztos találsz magadnak partnert. 20 f
2013. dec. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!