Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Töriböl kellene egy pár...

Töriböl kellene egy pár tanács puskázásra felelés közbe)? )

Figyelt kérdés
Az a tanár nagyon sokat vár töllünk..aki elötte volt nagyon jo fej volt és könnyü is volt megtanulni a leckét.ö jegyzetet se ir..átnézzük a plakátokat..naggyábol elolvassa a könyvben mik vannak..és a negyed osztály megy át eddig félévkor..most 8.-osok vagyunk.szoval nagyon nem kellene az a bukás!szeretném a segitségeteket kérni! eddig azt csináltuk h vki mutatja a lapot mert irtam jegyzetet A4-es lapra nagyobb betükkel..ellehet olvasni(am a tanár nem szokott járkálni)

2013. dec. 5. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg megtanulni az anyagot? Ha most nem megy, akkor mi lesz veletek középiskolában? A bukás ellen a legjobb módszer a tanulás. Próbáljátok ki nyugodtan.

(amúgy is már december van, mit csináltatok az elmúlt három hónapban?)

2013. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Satanael válasza:
100%

Szia :D


Zsebkendő

írj a tenyeredbe

vagy egy fehér pólóra írj fejjel lefelé mintha minta lenne :D

erre vegyél fel egy cipzáros pulcsit, félig cipzárod be :D

és felelés közbe, le le nézel mintha gondolkodnál :D


de ez csak akkor előnyös ha padsor végén ülsz, ahol nem látja a tanár tisztán mi van rá firkálva :D


anno hátul ültem és így puskáztam vizsgán xD


4 kaptam rá :D :)

2013. dec. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tanár vár sokat, hanem ti nem tanultok eleget.Ha megtanuljátok, akkor tudjátok, ha nem, akkor pedig nem, ez ennyire egyszerű.Kivételt képez az, amikor a tanár szándékosan úgy kérdez, hogy ne tudj válaszolni.
2013. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jáj:D Na, am,hogyha az osztály 75%-a bukik,akk elvileg nem a diákokban van a hiba, és akkor asszem igazgató be fog ülni órákra, és lehet, h el is lesz küldve a tanár, de lehet, hogy csak 75%-ot meghaladó ,én ezt nemtom, hát ,gondolom/ remélem, csak a tankönyvből kérdez, hát szerintem vegyél esetleg egy külön füzetet, de lehet, nem is kell; szóval tz előtti napon olvasd át az összes leckét, és miközben olvasod, írd ki mindegyikből a fontosabb dolgokat, és akkor úgy meg is marad. Valahol persze időközben el is fogy a türelmed, szóval akkor már abbahagyhatod a jegyzetelést. És am akkor menni fog dogánál is, vmennyire rögzül az anyag.
2013. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kell kimenni felelésre, ragaszd rá az előtted ülő székére a lapot, vagy amire írsz, és ha néha lefelé nézel, nem lesz feltűnő annyira.

De inkább tanuld meg most, ha le akarsz érettségizni majd évek múlva, annyival többet kell szenvedned.

2013. dec. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3 igen.a tanár középsulibol jött..de nagyon szigoru.a 2.legjobb tanulonak lett 3. és megtanulta valaki mondott 5 mondatot és nem kapott semmit..a másik osztálytársam meg 4-est
2013. dec. 6. 07:11
 7/9 A kérdező kommentje:
4 hát nem csak a mi osztályunkban van bukás!igen a tanárok is furcsálják h mindenkinek rossz jegye van..de a of-em meg védi öt-.-
2013. dec. 6. 07:12
 8/9 A kérdező kommentje:
5 igen én azt csináltam mult orán..csak nem én feleltem..
2013. dec. 6. 07:12
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, hogy ezt a tanárt most kaptátok? Nos, akkor annyi a "probléma" valószínűleg, hogy ő magasabbra tette a mércét, mint az előző tanár. Az hogy középsuliból jött pedig kellően előrevetíti, hogy mi vár(hat) rátok egy év múlva, legalább nem akkor fogtok meglepődni.

Nem biztos hogy ő a túl szigorú, lehet ti tudtok keveset, mert mondjuk az előző tanárnál nem volt ilyen hajtás, aztán most meg megy a csodálkozás, hogy a legjobb tanuló se tud teljesíteni. Lehet, hozzá voltatok szokva egy kényelmi szinthez és most rosszul esik, hogy mégis tanulni kell(ene). Lehet ezt látja az oszt.főnökötök is.

2013. dec. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!