Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Találtam az interneten egy...

Találtam az interneten egy baráti társaságot, és szeretnék csatlakozni hozzájuk. A probléma, hogy nagyon zavarban vagyok, mert tudom, hogy az első benyomás nagyon számít. Hogy érjem el, hogy befogadjanak?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagyon barátaim, ezért szeretnék új barátokat találni, akikkel mehetnénk bulizni, biliárdozni, kirándulni, stb., de ugye az első benyomás nagyon számít, és mivel tudom ezt, nagyon ideges vagyok, és félek, hogy -ahogy a gimnáziumban is- pont ezzel fogom elrontani. Mit tegyek, hogy elérjem, hogy befogadjanak?

2013. dec. 7. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak add önmagadat. Ha másnak színleled magad vagy taktikázol azzal olyan barátokat szerezhetsz akik nem önmagadért szeretnek és erre nem vágysz. Ha nem jön össze akkor sem lesz bajod, majd előbb-utóbb találsz olyan embereket akik illenek hozzád.
2013. dec. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem is értem, hogy lehet az interneten baráti társaságot "találni"? Felvételt hirdettek? Önéletrajz+motivációs levél, és félsz az interjútól? Nem értem.
2013. dec. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!