Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerinetek miért utál pár...

Szerinetek miért utál pár ember? Szeretek hülyéskedni. Alapból ilyen a természetem szerintem. Páran az osztályból lányok meg beszoktak szólni, hogy jézus. Stb. azokonak meg mintha világfájdalmuk lenne.

Figyelt kérdés
Màr ez is baj,ha valaki hülyéskedős?:/
2013. dec. 7. 14:43
 1/5 anonim válasza:
szerintem ne nagyon foglalkozz vele !! lehet hogy nekik ez jól esik hogy téged idegesítenek :)
2013. dec. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán sokat hülyéskedsz és az már fárasztó nekik, találd meg a középutat a vidámságban.
2013. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet túllősz a célon,arra nem gondoltál már?
2013. dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De lehet hülyéskedős valaki, csak ha ehhez nem társul tolerancia és empatikus képességek, akkor gyorsan idegesítővé válik egy ilyen ember.


Nem tudjuk, hogyan viselkedsz, lehet, hogy a válaszolók 90%-a is legszívesebben tarkón vágna egy péklapáttal, csak hogy egy picit befogd a szád. De az is lehet, hogy semmi gond nincs veled, csak a többiek valamiért irigyek rád.

Ezt nem tudhatjuk, anélkül, hogy látnánk téged.

2013. dec. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan ember nincs, aki mindenkinek szimpatiku, és mindenki másmilyen. Lehet, hogy éretlennek tartanak, nem tetszik nekik a humorod vagy idegesítőnek tartanak. De látod, te se beszélsz róluk sokkal szebben, mert világfájdalmasozod őket, pedig max. nem mókamikik meg hülyülősök. És ez így van rendjén. Egyikőtök sem hülye, csak más a személyiségetek.
2013. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!