Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Arra feléd divat a Starbucksba...

Arra feléd divat a Starbucksba járni? Mióta lett divat a Starbucksot majmolni?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam folyton kiposztolgatja facen hogy a Starbucksba jár lefenykepezi a kávéját meg mikor issza lefotoztatja magát.

De folyamatosan. Pózol a kávéjával. Eléggé divat majom, mindig a divat követés a mániája.


Mióta divat Starbucksba járni?



2013. dec. 8. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
az se tudom mi a rák aza Starbuck....bár nem is érdekel.
2013. dec. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég lett "divat". Én is benézek, ha Pesten járok. Tényleg finom a kávéjuk, bár nekem a Frei Café vagy a California Coffee Company kávéjai jobban ízlenek. De nem fényképezem le magam, ahogy iszok, se a poharam. Nem nagyon értem akik ezt csinálják, naponta többmillió ember vásárol Starbucksban, miért kell megörökíteni, hogy vettél egy 800 forintos kávét egy divatlogós papírpohárban?
2013. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert "trendi" majmolni az amerikaiakat
2013. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs Starbucks, és nem is ismerek olyat, aki rá lenne kattanva. De egyszer kipróbálom, ha Bp-en járok, mert jelenleg csak annyit tudok a Starbucksról, hogy baromi drága kávé papírpohárban :)
2013. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, egyszer voltam egyben, nekem nem jött be. De sok dologgal ez van, felkapott dolog s nem az esetem.


Az ilyen ételfotózgatás egy ideje igen divatos és sokak által bírált instagram forma (a fene tudja, hogy ragozza, használja ezt az ember, főleg magyarul, én csak a memecenter miatt hallok ilyenekről :D), a tiniknek sok ilyen hülyesége van manapság...

2013. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Avval nem értek egyet hogy nem rég lett divat. Nekem 5-6 évvel ezelőtt csinálta ezt egy haverom. Pedig igazából nem a világ legjobb kávéja. Egyszerűen csak divatmajom, amerika majmoló.
2013. dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt se tudom, hogy hol van a közelben Starbucks kávézó (Borsod megye)...
2013. dec. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

mert ostoba, és azt hiszi hogy egy vacak kávétól meg a sznoboskodástól lesz menő.

életemben nem voltam még starbucksban, őszintén szólva jobb helye is van annak az ezresemnek mint hogy egy vizezett kávét igyak rajta, és tolongjak a sok sznob közt :)

2013. dec. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi olyan 5-6 éve Angliában voltunk Starbucksban egy barátnőmmel, de fogalmunk sem volt, hogy ez ekkora szám, csak kegyetlen hideg volt és be kellett menekülni valahova, ahol volt valami meleg ital. Ha tudtuk volna hol járunk... :D Mondjuk én az ötszáz féle lötty között is csak cappuccinot voltam hajlandó inni, szóval nem értem a vonzerejét.
2013. dec. 9. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja hát sztem nincs is vonzereje, csak olan divat mint mondjuk a gucci, meg mittomén. Mert menő (volt) Police márkájú napszemcsiben járni még akkor is ha más márka jobb meg kitudja. Nem az a legjobb márka amit a legtöbben szeretnek. Ott volt a Machintosh... Az sztem jobb gép mint a felkapott márkák, mégsem használták annyian. Erről szól a marketing. Ez van. Divat az divat. A divat pedig nem a legjobb, de néha ok.
2014. jan. 4. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!