Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez most komoly hogy ilyen...

Ez most komoly hogy ilyen szintre süllyedt az ország ízlésileg?

Figyelt kérdés

Ez a förmedvény a youtube-on a 2.ik legtöbbet hallgatott a magyarok között 2013-ban?? Te atyaúristen, szerintem MO menthetetlen..

http://www.youtube.com/watch?v=aJGXgC-7jsQ

[link]



2013. dec. 10. 01:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi az? Mert a leírás alapján én inkább nem klikkelnék rá...

Te is itt csak reklámozod, és szeded össze a következő 100 birkát, aki megnézni...

2013. dec. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Reklámozom? :) Az Indexes cikk olvasása után kerestem rá, életemben nem hallottam még róluk és leesett az állam hogy ezt eddig 7.5M-an nézték meg. Ez valami förtelmes, komolyan mintha Győzike és Bunyós Pityu közös zenekara lenne ózdi fémkereskedőkből verbuválva..
2013. dec. 10. 01:42
 3/9 zgyzgy ***** válasza:

A "művelt" nyugaton ugyanez megy, csak odaát nem a tesók nyomják, hanem egyéb hulladék népség.

Amúgy pedig azokat kéne olajban megfőzni, kerékbe törni, karóba húzni, akik az ilyen produkciókat finanszírozzák.

2013. dec. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Ezt retkes, koszos cigányok hallgatják.
2013. dec. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

Elozo, anyucid.

Nem rohadtul mindegy, ki mit hallgat?

Megin marhan raerunk ilyenekkel foglalkozni, holott a beka segge alatt vagyunk.

2013. dec. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elhiszem, frusztrált vagy a cigány származásod miatt, de nem én tehetek róla, h titeket mindenhonnan elzavarnak, mert igénytelen szarok vagytok...
2013. dec. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A legnézettebbet végighallottam a youtube-on. Egyszer elég volt. Nem az én stílusom. A többi meg ... no mindegy.

Keresek olyat ami tetszik és ennyi. Tőlem azt hallgatnak mások amit akarnak. Bár tény, hogy évek óta nem találok a "hazai" ajánlatok közt kedvemre valót :(

2013. dec. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Norox ájt szerintem a legtöbben csak poénból hallgatják. Mondjuk én nem értem, mi a jó benne, de az ismerőseim is letöltötték, mert milyen vicces. Hát, nem tudom.

Majkát bírom, főleg a Nekem ez jár c. számát.

Mr Missh és társai.. hát, nem túl nagy zenei művek dalaik, a szöveg is egyszerű, de aranyos és hangulatos, nekem tetszenek.

Essem nagyon jó, Hősöket én nem hallgatok, de jó híre van.

A többit nem is ismerem. De tényleg lehetne valami jobb dal is, valami intelligensebb. De azt nem értem, mi baja van az oldal írójának az X-fakor meg Megasztár előadókkal. Tudom, hogy a nagy részük egyszerűen borzalmas, de nem gondolom, hogy Krasznai Tündéből nem lehetne egy jó énekesnő, és Plazma is elég jól rappel.

De Fluor Tomit miért lájkolják az emberek??

2013. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy mi a világ legnézettebb YT videója?

Keress hasonlóságokat eközött, meg aközött, és gondold végig, hogy te hányszor hallgattad meg....

2013. dec. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!