Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi ez a japán mánia a fiatalok...

Mi ez a japán mánia a fiataloknál? Miért nem magyar mániások ha már kell valamit imádniuk?

Figyelt kérdés

Annyi fiatalnak van anime karakter profilképe, a felhasználó neve is ilyen misimasa hataka. beöltözik mert azt hiszi valami álom világban él, és ő Songoku...(animecon)


Minden rendben van az ilyeneknél?

Miért kell a japánokat majmolni? Miért nem akkor már a Magyarokat majmolnák? Vagy a Hollandokat...



2013. dec. 10. 14:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%
Japánban lassan kihal a népesség, mert nem szexelnek eleget, ezért a japán kormány titokban japánná nevel fehér fiatalokat, akiket pár éven belül betelepítenek a szigetországba, így pótolva a népességfelesleget.
2013. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Félelmetes!
2013. dec. 10. 14:48
 3/31 anonim ***** válasza:
81%
nem bírom abbahagyni a röhögést
2013. dec. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
40%
Adjatok egy Songoku Kálmán képet, és már cserélem is le a profilképemet!
2013. dec. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%

ez hülyeség!

Miért ne érdeklődhetnének az emberek más kultúra iránt is vagy csak az érdekelheti az embert ami az orra előtt van

"Miért nem akkor már a Magyarokat majmolnák? Vagy a Hollandokat" miért pont hollandok ők se magyarok látod ugyan így érdeklődnek az emberek Japán, Korea és Kína iránt van akit nyugat érdekel van akiket a saját országa.Ha nem vetted volna észre a magyarok meg az amerikaiakat majmolják nagyon sok dologban. Ez a beöltözés pedig hobbi azokat a jelmezeket saját kezűleg készítik el.Első válaszoló ez undorító amit mondasz.Meg szerintem ahhoz hogy valaki szeresse az animéket a japán kultúrát nem kell japánnak lenned a japánok is érdeklődnek más kultúra iránt.Szerintem téged se csak a magyar dolgok érdekelnek.

2013. dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Pontosan! Miért a Japánokat kell majmolni? Hollandokkal mi lenne a gond? Frankó kis fapapucsaik vannak!
2013. dec. 10. 15:14
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
Nem véletlenül sok ember szereti az anime-t, és ennek készítésében a japánok a legjobbak. Mondjuk egy papucs aligha tud annyira lázba hozni mint egy anime.
2013. dec. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
8%
Én nagyon utálom az animet. Mi jó benne?
2013. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
14%
Én spec. utálom az animét és sztem a japán társadalom nagyon beteg. Mindig felkapnak valamit, most épp ez van soron. Majd megunják.
2013. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
67%
Nem a japánokat majmolják. A japán animét. Jó hogy azt majmolják ha egyszer rohadt jó. Nagyon komoly hangvételű alkotások vannak ott is. Ez olyan mint amikor sokan színészeket raknak ki stb. Mivel japánban kevés a film sok az anime így ott nem színész van hanem rajzolt karakter így akik azt szeretik azt rakják ki.
2013. dec. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!