Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kit keressek, ha színész...

Kit keressek, ha színész akarok lenni?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan oldalt nyitottam már meg ami ezzel foglalkozik... Szeretnék színész lenni gyermekkori nagy álmom válna valóra!! De támogató háttér nincs mögöttem mivel szüleim nem ezt az életcélt szánták elém. Tényleg nagyon nagy elszántság van bennem csak nem tudom hogyan kezdhetnék neki, mert mint említettem szini tanoda és színművészeti fősuli szóba sem hozható. Nem vagyok naiv és tudom ha nem tudok semmiféle végzettséget felmutatni szóba sem állnak velem, na de a rengeteg gyerekszínésznek is meg van erről a végzettsége?! Nagyon kérek minden kedves kommentelőt, hogy olyan válaszokkal szolgáljanak nekem ami számomra is hasznos... Nagyon szépen köszönöm minden cinikussáh nélkül :) 23/L

2013. dec. 12. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1. Színjátszókörbe a suliba elmehetnél, ha tehetséges vagy akkor talán van tovább.

2. elmehetnél válogatásokra, ahol szintén felkarolják a tehetségeket.


Ne valakit, hanem lehetőséget keress, hogy megmutathasd magad. A többi majd jön magától.

2013. dec. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm!! :) De tényleg :) Csak a baj az, hogy Miskolcon lakom és hát... itt nem túl sok a lehetőség de igyekszem mivel mondtam, hogy elszánt vagyok
2013. dec. 12. 15:28
 3/12 anonim ***** válasza:

Amatőröknek általában statisztáknak vannak castingok. Ott pénzért mindenkit regisztrálnak, aztán vagy hívnak, vagy nem.


Amatőr színjátszócsoportok szerintem minden művelődési házban működnek már, nézz körül nálatok. Biztos lehet csatlakozni.


Ha IGAZI színész akarsz lenni, akkor színművészeti egyetemet kell végezned.

2013. dec. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy amatőrként csak statisztának mehetsz pénzért. Nézd csak meg a tv-s felhívásokat, hogy ha szeretnél szerepelni jelentkezz. Kortól, nemtől végzettségtől függetlenül.

Ha ügyes vagy és beválogatnak, és ott meg tudod mutatni magad, akkor még az is lehet, hogy felfigyelnek rád.

2013. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Bartos Máté 2001 válasza:
0%

1 A gyerek színészek sincsenek leszerződtetve

2 végzetség kell

3 kell mindenképen hogy meglegyen a gimnázium

4 utána és elmegyek valami sziniképző studióba pestre

5 mindenképpen kell végzetség stb az nélkül sajnos semmi nem értem hogy igy hogy semmi csak szinész akarok lenni NEM NEM értsétek meg kell Végzetség ja és ha egyáltalán van e szinészi képességed mondjuk játszottál már darabban bármilyen iskolán kivűL????Én igen 14 éves vagyok és igen főszerepet meg is kaptam de hagyjuk kell végzetség kell

2015. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Helyesírás is kellene, kedves Utolsó válaszoló...


Egyébként pedig "nincsenek leszerződtetve" - ez nem igaz. Szerződés nélkül a forgatási helyszín közelébe sem engednek senkit. Mindenkinek van szerződése, az utolsó takarítóig.

2015. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Bartos Máté 2001 válasza:
20%
Utolsó válaszoló a gyerek színész aki jelentkezik egy db-ra az nincs leszerzödtetve az nincs azok vannak akik elvégezték a főiskolát vagy valami studiót na azok le vannak szerződtetve.Különben is itt nem a helyesírás számit hanem a tartalom senkit se érdekel a hlyesíás nem azért kérdeznek az emberek hogy azt nézzék hogy vessző stb
2015. okt. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Bartos Máté 2001 válasza:
27%
JA és milyen forgatás??? Színházról beszélünk a filmben igen ott le vannak szerződtetve de itt színházról van szó vagy nem?
2015. okt. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
46%

Egy név. Egyetlen.


Földessy Margit.

2016. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

"Utolsó válaszoló a gyerek színész aki jelentkezik egy db-ra az nincs leszerzödtetve az nincs azok vannak akik elvégezték a főiskolát vagy valami studiót na azok le vannak szerződtetve.Különben is itt nem a helyesírás számit hanem a tartalom senkit se érdekel a hlyesíás nem azért kérdeznek az emberek hogy azt nézzék hogy vessző stb"


Jézusom, te szerencsétlen...


Megbízási- vagy munkaszerződése - az adott produkcióra - mindenkinek van.


Neked viszont eszed nincs sajnos, és ez az, ami nem is pótolható már ilyen korban.

2016. márc. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!