Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gondolkozott már valaki egy...

Gondolkozott már valaki egy ilyen kis klub létrehozásán vagy van olyan itt aki benne lenne?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy egy dark klubbról lenne szó amin belül összetartás lenne kétségekkel teli tekintettel a külvilágra és alapjáraton a csapat rockerekből hardcore és darkcore kedvelőkből állna

Abból az indíttatásból gondolkoztam ezen hogy sok mai emberben és régi barátomban csalódtam de érdekelnek a vélemények



2013. dec. 13. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És akkor ott együtt csalódnátok egy kupacban meg hard?
2013. dec. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mint a South Park-ba, és lehetne így táncolni:

http://www.youtube.com/watch?v=PX_-rhFvq5Y

:D

2013. dec. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a cél az igaz barátságok elérése lenne hogyha mondjuk valaki depizik akkor a többi segítsen neki vagy lelket öntsön belé
2013. dec. 14. 01:17
 4/12 Nayal ***** válasza:
Aki darkos vagy rocker vagy goth, aznem feltétlenül azért követi ezeket a stílusokat mert szomorú. Ezek nem arról szólnak. Attól, hogy Te csalódtál a barátaidban mert ők pl nem olyanok mint Te, attól még nem kell összecsődíteni a világ összes csalódott emberét egy helyre. Más sem teszi. Barátom: Hol laksz? Menj el rock kocsmába, menj rockmaratonra, menj rockkoncertekre. Barátkozz ott. Ha nem megy, akkor www.rocker.hu(nem rockerek), málha, stb. Vannak jó ismerkedős oldalak. Ha semmi sem segít, facebook. Nem kell ehhez klub...
2013. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

volt régen pár goth portál, sőt, még ma is vannak, senki se jár oda pár divattinin kívül, a legtöbb megszűnt, ugyanúgy, mint az alter élet, maradtak a rockerek, van pár olyan oldal is, többnyire gyakorlatilag csak alkoholisták, neonácik gyűjtőhelye meg mutogatós giccskirálynőké.


érdkelne a dolog, gondolkoztam én is hasonlón, de semmi értelme, mert a magyar átlag hihetetlenül primitív, fargatlan de legfőképp motiválatlan, érdektelen, sárbaragadó és egysíkú.


azok után, hogy külföldön se látok nagy különbséget(bár azért van), szerintem az emberiség nagy része igénytelen, de a távolság is gondot jelentene, itthon is probléma, szóval nem lehet kitörni ebből az országból és rendszerből.


pár éve még voltak egyéniségek, ma már mindenki birka.


mondom ezt kb 99,9% biztossággal, hogy 2 perc beszélgetés után rájönnénk, hogy sokban különbözik a nézetünk.

összetartásnak meg csak akkor van értelme, ha egy a célunk.


és ha túl kritikus vagy valószínű, hogy bárkiben lehet csalódni.


nem is az a probléma, hogy nincs egy vezető sem, hanem hogy a vezetés majmolásban merülne ki és egy újabb pénzorientált divatban.


te melyik városban laksz? milyen közösségre gondoltál? valami honlapra vagy valódi társaságra?

2013. dec. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ az utolsónak és kérdésedre válaszolva budapesti vagyok és valódi közösségre gondoltam
2013. dec. 16. 19:16
 7/12 Nayal ***** válasza:
Még mindig nem értem az emberi hülyedéget... ez a szerencsém
2013. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök jó ötlet, én benne lennék! :)
2013. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó írj privit arról hogy hol laksz meg minden tehát általános dolgokról kor nem stb. :)
2013. dec. 23. 01:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet! :D
2013. dec. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!