Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mostanság úgy érzem hogy...

Kasaki05 kérdése:

Mostanság úgy érzem hogy egyre rosszabb lesz minden és mindíg szomorú vagyok és ideges. Hogyan tudjak jobb kedvet csinálni magamnak?

Figyelt kérdés
Nemrég szakított a barátnőm velem. Amikor összejöttünk akkor úgy éreztem hogy boldog velem de azt mondta hogy senkivel nem tudott boldog lenni és igazábol én sem vele mert mindíg a vita ment és elég ritkán láttam. Amikor elkezdtünk járni 1 hétig minden nagyon jó volt de utána már nagyon rossz kedvem lett. Álltalában vidám vagyok de azóta mindíg szomorú vagyok. Régen mindíg nagyon vártam az ünnepeket de most meg csak azt várom hogy legyen már vége az egésznek. És most hogy szakított nagyon lehangolt vagyok de mégis megkönnyebbült viszont a rosszkedv és a szomorúság valamint a gyors felidegesedés még mindíg megvan amin változtatni szeretnék mert nem szeretném hogy egy rosszul sikerült kapcsolat befolyásolja az életem egy részét.

2013. dec. 19. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Csakis magad tudod túltenni rajta és túl is kell. Tovább kell lépni. Fel kell dolgoznod. Ha mindig a vita ment és elég ritkán láttad nem hinném, hogy a lány is úgy gondolta a dolgokat ahogyan te is.

Fel a fejjel és talpra kell állni.

2013. dec. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is így próbálom gondolni de egyszerűen nem megy. Amikor együtt voltunk (szemtől szemben) akkor ahogy láttam mindíg boldog volt de utána mikor telefonáltunk máris rossz volt a kedve és csak most mondta el hogy nem tudja jól érezni magát. És a másik dolog hogy ha írok neki egy SMS-t nem úgy válaszol vissza mintha megbékélt volna vele hanem mintha tiszta szívéből utálna. De azt mondja hogy én nem tettem semmit és nem utál...
2013. dec. 19. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!