Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek? Már nem bírom...

Mit tegyek? Már nem bírom ezt. (? )

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal, hogy én világ életemben magányos voltam, sosem volt fiúm. A környezetemben a lányok mind nekem panaszkodnak a szerelmi örömeikről/bántalmaikról.

Én próbálok nekik segíteni, lelket önteni beléjük. Ez eddig oké is lenne... de mindig azt hallgatni, hogy milyen boldogok, hogy már megtalálták életük szerelmét stb... majd tűrni, hogy szinte bunkón bánnak velem, mert a fiújuk nem foglalkozik velük... kikészít. Szeretek segíteni a barátaimon, de a szívem szakad meg, amikor hallanom kell, hogy milyen jól elvannak, majd nekem 'kell' lelket öntenem beléjük... Nincsennek arra tapintattal, hogy nekem ez hogy fáj. És csak mondják, mondják a szerelmi helyzetüket. Nem irigylem tőlük a boldogságot, egyszerűen kikészít, hogy mindenki nekem panaszkodik... engem meg nem hallgat meg senki...

Már szinte három napja sírok emiatt... hogyan nyugodhatnék le? vagy mit tegyek, hogy ne legyek ennyire szomorú?

Nem vagyok érvgós típus, semmi butaságot nem csinálnék, de már nincs életkedvem sem...



2013. dec. 23. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
C
2013. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy nem vagy a lelki szemetesládájuk.
2013. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Cserélj oldalt.

Én meghallgatlak szívesen, ha szeretnéd kiönteni a lelked! :)

2013. dec. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors reakciókat! Próbálom majd megértetni, velük, hogy nem vagyok lelki szemetes! :)
2013. dec. 23. 18:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért csinálják, mert hagyod, és azért nem hallgatnak meg téged, mert úgy hiszik neked semmi gondod nincsen, és ameddig nem hozod ezt a tudatukra, ezt is fogják csinálni.
2013. dec. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ajjajj, hát ez eléggé szomorú de én is voltam ilyen... Annyi különbséggel h nem vagyok lány viszont lány barátaimon próbáltam 'segíteni' ily módon. Szóval ez tényleg sazr ha az embernek nincs senkije. De ami még szomorúbb h még mindig nem tudom igazán h hogy kellene/kellett volna normálisan kezelni ezt... Kicsit ironikus h egy olyan ember önt lelket egy másikba aki szociális viszonylatba nyomorékabb mint a másik. Nem is értem h mit vártak tőlem, na mindegy. (sztem offold a netet és szakadj el pár napra akitől csak lehet, kivéve közeli családtól mivel karácsony van pont..)
2013. dec. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. dec. 24. 23:10
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

nem akarok kötözködni, de úgy gondolom,

hogy a naiv jófejkedésnél hasznosabbak a kritikai megjegyzések.


"A környezetemben a lányok mind nekem panaszkodnak a szerelmi örömeikről/bántalmaikról."


van egy mondás: az elkövető megtalálja az áldozatát...


"Én próbálok nekik segíteni,"


talán rászorulnak a segítségedre?

vagy, talán ez a feladatod?


"Ez eddig oké is lenne..."


szerintem meg nem. nem oké.


"majd tűrni, hogy szinte bunkón bánnak velem,"


miért is kéne ezt eltűrnöd?

önértékelés?


"Szeretek segíteni a barátaimon,"


valamifajta belső kényszer?


"majd nekem 'kell' lelket öntenem beléjük..."


nem, nem kell.


"Nincsennek arra tapintattal, hogy nekem ez hogy fáj."


ezt úgy érted, hogy érzéketlen bunkó férgek?

akkor miért is barátkozol velük?


"Nem irigylem tőlük a boldogságot,"


miért nem? te talán nem akarsz boldog ember lenni?


"engem meg nem hallgat meg senki..."


miért tennék? milyen érdekük fűződik hozzá?


"hogyan nyugodhatnék le?"


miért kéne lenyugodnod?

ha az embert valamilyen mély igazságtalanság éri,

miért volna köteles lenyugodni, és jó képet vágni hozzá?

2014. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: van benne valami
2014. febr. 5. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!