Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért menő ez a Mr. Busta meg...

Miért menő ez a Mr. Busta meg ESSEMM vagy ki?

Figyelt kérdés
Abba mi a jó hogy mindig szidnak valakit/valamit vagy magukat fényezik a számaikban?És miért kell mindig káromkodni?
2013. dec. 23. 18:42
1 2
 1/19 aspikami ***** válasza:
69%
Törődj bele. Aki normális nem hallgat ilyet. Aki meg ilyet hallgat annak már mind1 :D
2013. dec. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%

Azok szemében menők csak akik szintén olyan proli módon viselkednek, mint azok a szégyen előadónak nem nevezhető senkik. Amikor elkezdték magukat produkálni, akkor kezdett még jobban terjedni a pitbull kutyázás, mert szerintük milyen menő, közben meg k*csög néger szokás az is.

Sajnos erre van igénye a magyarnak, és itt él az a mondás megtalálja zsák a foltját.

21/F

2013. dec. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem rongyrázó bazári majom mindegyik.
2013. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Nézd meg a facebook kommenteket a posztok alatt, segg hülye a rajongók 90% -a... Meg hogy ne lenne már menő a gengszterkedés? Az mindig az volt, csak kár, hogy kamu az egész... Annyira gengszterek, mint én kb...
2013. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Én szeretem, ez rap ez erről szól hogy ilyenek a dumák, de attól még nem kell komolyan venni a szövegét. A zenéi jók és tud ütemre is rapelni, ami sok magyar előadóról nem mondható el.
2013. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Show biznisz. Mindenhol ez van ha nem vetted még észre főleg a popszakmában. Nézz utána a dolgoknak.
2013. dec. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#5

A zene nem az ő érdeme. A beatek elég nagy része lopott.


Miért menő? Jó kérdés. Miért menő Lil Wayne, Wiz Khalifa, Snoop Dogg?

Amerikában befutott a dolog, és egy okos valaki itthon is látta benne a lehetőséget, így kicsit rásegített a felemelkedésükre.


A külföldi divat-trendek átvétele megelőzhetetlen, lesz még rosszabb is, hidd el.

2013. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azért szerintem Snoop Dogg egy más kategória, őket azért mindenki ismeri nem úgy mint ezeket a nagy gangsztákat.
2013. dec. 23. 22:32
 9/19 anonim ***** válasza:

Mert őt is felemelték. Ugyanaz a vonulat ő is. Pitbullok, fű, gengszterkedés.

Fake az egész.


Az is ezt bizonyítja, hogy Hollandiában mivel legális a fű, minden rapper gyerek a kokóval keménykedik. Mindegy nekik, csak a rossz fiú imázs meglegyen. Erre épít a média. Egy kis támogatással lesz ruha márka, ötszázadik Hip-Hop lemezkiadó, stb.

2013. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
snoop dogg is ugyanez (volt) még régen, de hát neki is haladnia kellett a korral, szerintem negatív irányba.
2013. dec. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!