Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy átlagos házibuli hogyan...

Egy átlagos házibuli hogyan szokott elkezdődni, és mi mindent szoktak ott csinálni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 25. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb házibuli eleje nem mindig jó, sokszor voltam és az elején mindenki olyan "szégyenlős" vagy nem is tudom milyen.Nem táncol senki,a zene halkan megy.Igazából az eleje beszélgetős,ivós.Aztán utána szokott beindulni.Nem fényezem magam,de lány létemre a házibulik jó részét én meg húgom indítja be,elkezdünk táncolni,feljebb vesszük a hangerőt és akkor jönnek a többiek is táncolni :D

De mindenhol más gondolom,vhol már eleve van nagy hangulat vhol meg megkell csinálni a hangulatot :DDD

2013. dec. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
akárhányszor tartottam,vagy másnál voltam..mindneki azt mondta,hogy qvára nem éri meg..1 sokban van,2 az emberek bizonyos alkohol fogyasztás után nem bírnak magukkal...lényegtelen milyen ismerőseid vannak...
2013. dec. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mai fiataloknál IHB jellegű bulik zajlanak leginkább (iszunk, hányunk, belefekszünk). Szerintem nagyon változó, valakik lightos zene mellett elbeszélgetnek, iszogatnak. De szerintem ezt nem is lehet így előre belőni, ahogy alakul, lényeg, hogy kaja, pia meg zene a többi kialakul.
2013. dec. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
legyen*
2013. dec. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

odamegyek, ha a társaság felét ismerem akkor már jó, azokkal beszélgetek

közben folyamatosan iszunk persze :D

amikor megüt a pia akkor hirtelen mindenki ismerni kezdi a másikat és a vadidegen emberrel is úgy beszélgetek mintha születése óta ismerném :D

aztán másnap amikor facebookon bejelöl akkor már azt se tudom ki az :D

olyan házibuliban már voltam aminek az eleje szar volt, de olyanban még nem ami rosszul is végződött volna :D

2013. dec. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!